Podsumowanie pleneru fotograficznego w Powiecie Lwóweckim

Przed wami trochę zdjęć z naszych plenerów. Jak widać, szukanie kadru to nie tylko bystre oko, ale też sztuka cierpliwości w oczekiwaniu na dobre światło czy odpowiednią pogodę.

LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Na ból zęba wziął tabletkę Ecstasy

Zatrzymany 36-latek, u którego podczas kontroli stwierdzono, że prowadzi pod wpływem narkotyków przyznał policjantom, że wziął tabletkę Ecstasy, tłumacząc, że to na ból zęba.

Bus wpadł do rowu

O dużym szczęściu mogą mówić podróżujący busem, który zjechał z drogi i wpadł do rowu. Tak kierowca jak i pasażerka wyszli z pojazdu o własnych siłach.

Pijany kierowca spowodował kolizję

Blisko 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca Iveco, który spowodował kolizję. Sprawca kolizji nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył samochodu marki VW Golf.
[td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”envato” twitter=”envato” youtube=”envato”]
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Podpisali umowę na modernizację kotłowni

Stara kotłownia została oddana do użytku w 1997 r. i do tej pory nie był przeprowadzany jej remont. Na wniosek Powiatu Lwóweckiego WFOŚiGW we Wrocławiu udzielił dotacji na realizację tego zadania ...

Jedna z piękniej położonych dróg w regionie ma już asfalt

Dobra wiadomość nie tylko dla okolicznych rolników, ale i mieszkańców oraz turystów. Droga pokryta jest już asfaltem. To nie tylko spory skrót, to także jedna z piękniej położonych dróg w regionie.

Strzały i bójka w Jeleniej Górze. Policja wyjaśnia

23-latek zajechał drogę 36-latkowi, doszło do awantury, szarpaniny i sytuacja wymknęła się spod kontroli.

LATEST REVIEWS

A jednak najłatwiej wyrzucić do lasu

To jedno z ulubionych miejsc, gdzie ludzie pozbywają się tzw. odpadów samochodowych, których nie można oddać do PSZOK-u.