Dwie ulice zyskają nową kanalizację. Jest przetarg

0
768

We wtorek ogłoszony został przetarg na przebudowę kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na dwóch ulicach w mieście.

 

We wtorek Burmistrz Gryfowa Śląskiego ogłosił przetarg na przebudowę kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na dwóch ulicach w mieście – ulicy Lipowej i Oldzańskiej.

Przetarg podzielony jest na dwie części:

Część pierwsza dotyczy przebudowy kanalizacji sanitarnej i wodociągowej ul. Lipowej. W ramach zadania wykonawca będzie miał obowiązek wykonać przebudowę kanalizacji deszczowej o łącznej długości 290,5 m, wykonać wpusty i przykanaliki deszczowe o długości 32,8 m, budowę odcinka kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 92,4 m, przyłącze sanitarne o długości 6,5 m, budowa sieci wodociągowej o łącznej długości 219,6 m, przyłącza wodociągowe o łącznej długości 35,3 m.

Natomiast część druga dotyczy przebudowy kanalizacji sanitarnej i wodociągowej ul. Oldzańskiej. Tu wykonawca będzie miał za zadanie wykonać przebudowę kanalizacji deszczowej o łącznej długości 313,7 m, wpusty i przykanaliki deszczowe o długości 99,3 m, budowę odcinka kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 228,5 m, przyłącze sanitarne o długości 83 m, budowa sieci wodociągowej o łącznej długości 454,9 m, przyłącza wodociągowe o łącznej długości 84 m.

Wyłonionego w przetargu wykonawcę powinniśmy poznać jeszcze w tym miesiącu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here