Kto zagra na Lwóweckim Lecie Agatowym?

6
674
Natalię Szroeder fot. Lwówecki.info

Spore zmiany czekają nas podczas tegorocznego Lwóweckiego Lata Agatowego. Większość ważnych spraw już została wykonana i ustalona. Rąbka tajemnicy uchyla nam Pan Tadeusz Dzieżyc Dyrektor Lwóweckiego Ośrodka Kultury, który wyjaśnia, iż muzyczna scena stanie z drugiej strony rynku przy fontannie sukienników.

Gwiazdami tegorocznego LLA będą Natalia Nykiel, Cleo i Natalia Szroeder.

Ciekawie zapowiada się giełda mineralogiczna i wystawa. – Wystawa główna nie mniej interesująca niż w zeszłym roku, ze szczególnym wskazaniem na rubiny, gdzie będzie bardzo bogato i kolorowo. Wystawy konkursowe, te które są już zgłoszone będą bardzo atrakcyjne – mówię o wystawach konkursowych mineralogicznych stricte. – tłumaczy Tadeusz Dzieżyc, który dodaje, iż plac handlowy będzie większy niż do tej pory i będzie przebudowany. Giełda minerałów będzie chroniona przez całą noc.

Większy niż w roku ubiegłym będzie lunapark. – Dla dzieciaków nie ubędzie a przybędzie tych elementów – wyjaśnia dyrektor LOK-u.

6 KOMENTARZE

  1. Jeszcze większy plac handlowy? Czyli jeszcze większy koszmar. I tak już na czas trwania LLA nie można dojechać do szpitala. Taka impreza powinna odbywać się poza miastem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here