Dwa zgony i 22 nowe zakażenia

6
5085

Nie mamy dziś dobrych informacji. Ostatniej doby na terenie powiatu lwóweckiego odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia wirusem COVID-19 oraz dwa zgony – wynika z informacji podanej rano przez władze Powiatu Lwóweckiego.

 

Z informacji podanych przez władze Powiatu wynika, iż nowe przypadki zakażeń pochodzą z: 1 z terenu gminy Lwówek Śląski, 18 z terenu gminy Gryfów Śląski, 3 z terenu gminy Mirsk. Zmarły dwie osoby z terenu gminy Lwówek Śląski.

Od początku epidemii na terenie powiatu zakażonych zostało 388 osób, 85 ozdrowiało, a 13 zmarło:

 • Na terenie gminy Lwówek Śląski odnotowano 179 zakażeń. Wyzdrowiało 44 osoby, a 4 osoby zmarły;
 • Na terenie gminy Gryfów Śląski odnotowano 102 zakażenia, 10 osób wyzdrowiało, zmarło 7 osób;
 • Na terenie gminy Lubomierz odnotowano 37 zakażeń, 7 osób wyzdrowiało.
 • Na terenie gminy Mirsk odnotowano 43 zakażenia, 11 osób wyzdrowiało, 2 osoby zmarły;
 • Na terenie gminy Wleń odnotowano 27 zakażeń, w tym 13 osób wyzdrowiało;

Obecnie na terenie powiatu lwóweckiego mamy 290 aktywnych przypadków zakażenia wirusem COVID-19, które występują w gminach:

 • 131 w gminie Lwówek Śląski,
 • 85 w gminie Gryfów Śląski,
 • 30 w gminie Lubomierz,
 • 30 w gminie Mirsk,
 • 14 w gminie Wleń.

256 osób decyzją Sanepidu jest na kwarantannie, 290 osób jest objętych izolacją, a 8 jest hospitalizowane.


W kraju ponad 27 tys. zakażeń. Czy to znaczy, że będzie lockdown?

6 KOMENTARZE

 1. Zastanawiam się nad jedną sprawa. Wzrost zakażeń rozpoczął się we Lwowku od zakażeń we przedszkolach nr1 nr 3 w szkole podstawowej nr 2 w nadleśnictwie. Z tego co wiem, to przecież wszystkie dzieci, przedszkolanki wróciły już do pracy.Przedszkola już pracują 3 tydzień wraz z opiekunami. We wtorek wróciła rodzina 5 osobowa do pracy w której pracuję po chorobie i tego w statystykach ozdrowiencow nie ma. Sporadycznie podają po jednym i to mali we Lwowku. Sanepid dokłada zakażonych a gdzie ozdrowiency?Te informacje są nie dokonca prawdziwe.

  • Nie będzie ich w statystykach,jeśli nie zrobili testu kontrolnego. Tylko negatywny test kontrolny, po ( uprzednio) dodatnim daje “ozdrowienie” . Odnotowanie jest w statystykach,inaczej-jestes jako zakażony,nie robisz testu-nikt nic o tobie już nie wie .Tak to wygląda .

 2. Na czas Lockdown-u. Skoro kina zamknięte to warto oddać się ciekawej lekturze. Światowy bestseller! Kto i w jakim celu wymyślił bogów?
  Argumenty Pawła padły na podatny grunt. Chrześcijanie zaczęli organizować szeroko zakrojoną działalność misyjną skierowaną do wszystkich ludzi. Dzięki jednemu z najbardziej osobliwych zakrętów historii ta ezoteryczna żydowska sekta opanowała potężne cesarstwo rzymskie – fragment słynnej książki “Sapiens. Od zwierząt do bogów” Yuvala Noaha Harariego.
  “Sapiens. Od zwierząt do bogów” Yuvala Noaha Harari to światowy bestseller – na świecie sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy książki przetłumaczonej na blisko 50 języków.
  ===============
  Poznacie prawdę jak ta zaraza rozpleniła się na cały świat.
  Książka do nabycia w księgarniach internetowych.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here