Zastawił wyjazd z remizy OSP

6
1047
fot.: OSP Olszyna

Całkowitym brakiem wyobraźni popisał się kierowca busa, który zaparkował auto zastawiając nim wyjazd z remizy Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

 

Zastawienie wyjazdu z remizy Ochotniczej Straży Pożarnej, może mieć dramatyczne skutki, bo przecież w przypadku zgłoszenia o zdarzeniu; pożarze, wypadku, zasłabnięciu, zatrzymaniu akcji serca, ect. liczą się sekundy. Strażacy nie mogą czekać, aż ktoś zjawi się i przeparkuje samochód udrażniając wyjazd. Niemniej takie incydenty zdarzają się ostatnio dość często.

Redakcja Lwówecki.info niejednokrotnie pokazywała przykłady zastawiania wyjazdów z remizy czy to w Gryfowie Śląskim, Lubomierzu, czy gminie Mirsk. Tym razem o takim niewłaściwym zachowaniu jednego z kierowców busa poinformowali w mediach społecznościowych strażacy z Ochotniczej Straży Pożarna w Olszynie.

 

 

„KIEROWCO, WŁĄCZ MYŚLENIE… Bardzo prosimy o nie zastawianie bram wyjazdowych!” – apelują druhowie i podkreślają: „Pozostawiając auto w świetle bramy nie mamy szansy na szybki wyjazd”.

fot.: OSP Olszyna

6 KOMENTARZE

  1. Strażacy powinni dostać taran i pozwolenie na bezwzględne ujrzycie go w takich przypadkach….Jak by taki debil stracił raz auto i do tego zapłacił karę to by się nauczył.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here