Druga ofiara śmiertelna #COVID19 w powiecie lwóweckim

15
6463

Dzisiejszy dzień nie przynosi optymistycznych wiadomości dla naszego powiatu. Kolejna z zarażonych osób niestety zmarła.

O zgonie pacjenta mówiło się już wczoraj, niemniej dopiero dziś informacja została oficjalnie potwierdzona. Mężczyzna przebywał w szpitalu poza naszym regionem, jednak zamieszkiwał w naszym powiecie.– Był to mieszkaniec Gminy Mirsk. – informują władze Powiatu Lwóweckiego.

 

To druga śmiertelna ofiara w powiecie lwóweckim.

Rodzinie składam wyrazy współczucia.

Dzisiejsze dane o sytuacji w powiecie dostępne są tutaj >>

15 KOMENTARZE

      • bo można, a co ? stać i srać z powodu koniofirusa ? i co z tego że zaraża ? grypa też zarazą, co prawda w mniejszej liczbie, ale w skutkach jest taka sama groźna jak ten koniofirus, lista powikłań grypy jest tak samo długa jak koniofirusa, zabija tą samą grupę ludzi. Ale lepiej piep..ć głupoty o śmiercionośnym kretyniźmie wykreowanym w mediach – gów..o wiecie o rzeczywistej skali tego “zjawiska” zwanego koniofirusem, nie macie pojęcia w jaki sposób i kogo zalicza się do zgonów z powodu tego koniofirusa, więc przestańcie pieprz..ć o czymś o czym nie macie pojęcia i przyjmijcie ciemnoty do wiadomości, że to co wam podają na patelni to shitbull nie podparty żadnymi wiarygodnymi danymi.

  1. czy media moga juz zaprzestac mowic o koronowirusie on jest kazdy moze go pochwycic jest to wirus wywolany poprzez dlugotrwale nieleczenie grypy .sa inne choroby na ktore ludzie umieraja a w Pl jest tak zekaretki do osob chorych nie chca niestety przyjezdzac ludzie umieraja na zawaly na stany goraczkowe ale o tych chorobach lekarze nie mowia tylko widza koronawirusa dla mnie temat jest z koronowirusem zamkniety. nie lekcewazmy przeziebienia ani grypy to koronowirus nas nie chwyci . Zycze wszystkim duzo zdrowia i mniej paniki . Po wyborach w Polsce sie koronowirus zakonczy trzymam kciuki zebyscie mogli juz normalnie funkcjonowac i chodzic bez masek po dworze

  2. Agata popieram w 100 procentach. Była ptasia grypa była świńska grypa teraz jest korona. Pan który zmarł kondolencje dla rodziny zmarł na cholerstwo zwane rakiem A przebywał w hospicjum w Kowarach i co tam nikogo nie zarazil dziwne ? Nie zamknięto placówki itd. Ludzie pomyślcie. Odpowiedzieć sobie trzeba na pytanie czy ktoś z mojej rodziny z moich znajomych znajomych znajomego itd ma potqierdzonego koronawirusa. Mam dużo rodziny w całej Polsce nikt mi jeszcze nie powiedzial mój znajomy znajoma ma koronę potwierdzona itd………. .

    • to co przedstawiłeś to żaden dowód, a głupotę o nieleczonej grypie i powiązaniu z konfabulowirusem nie będę komentował bo brak słów. Konfabulowirusa może złapać każdy – ciężkie powikłania grożą zaledwie 5% społeczeństwa (ludzie starsi z chorobami współistniejącymi, z immunodeficytem, cukrzyca itp.) – ta grupa ludzi jest tak samo narażona na możliwe powikłania po zwykłej grypie, nie ma tu znaczenia fakt, czy to kurnikowirus czy grypa, obie choroby mogą doprowadzić osoby z grupy ryzyka do śmierci ! To co się dzieje w MENDIACH i innych brukowcach to plebiscyt głupoty i manipulacji ! Tyle w temacie.

  3. Już czlowiek ma dosv sluchania o tym jaka cala prawda gdzie koniec. Wszystkich wprowadzają w blad gadają i gadają juz sie sluchac nie fa niech mowia prawdę a nie sciemniaja

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here