Do niedzieli wszyscy mieszkańcy otrzymają testy na koronawirusa

11
2861
laboratorium wykrywające koronawirusa /fot. UMWD/

Jest już decyzja. W ciągu kilku najbliższych dni wszyscy mieszkańcy otrzymają testy na obecność przeciwciał na koronawirusa.

 

Od jutra, to jest od piątku 18 grudnia Władze Świeradowa- Zdrój uruchamiają program powszechnego testowania mieszkańców na obecność przeciwciał na koronawirusa.

Każdy świeradowianin otrzyma do domu testy do samodzielnego użytku. Dla osób starszych uruchomiony będzie punkt do testowania. Testujemy całe rodziny i wszystkie gospodarstwa domowe. Mieszkańcy otrzymają testy do niedzieli” – zapewnia Burmistrz Świeradowa- Zdroju Pan Roland Marciniak, który tłumaczy, iż celem akcji jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Świeradów- Zdrój to pierwsza w Polsce gmina, która organizuje akcję testowania dla wszystkich swoich mieszkańców. Władze uzdrowiska chcą dzięki temu być gotowe na uruchomienie branży turystycznej i bezpieczne przyjęcia ozdrowieńców.

11 KOMENTARZE

      • W grudniu 1939 na terenie Generalnego Gubernatorstwa wydano rozporządzenie o nakazie noszenia przez społeczeństwo Żydowskie opaski z gwiazdą Dawida na prawym rękawie. Co jest złego w noszeniu takiej opaski pomyśleli Żydzi – przecież taka opaska nic złego nam nie zrobi. Rok 2020 władze nakazują noszenie namordników dla całego społeczeństwa. Co jest złego w noszeniu namordnika przecież nic złego nam się nie stanie pomyśleli Polacy. Pan Burmistrz Świeradowa chce dla wszystkich mieszkańców zrobić test na koronapie..olca – A co jest złego w zrobieniu sobie testu? zapytał DLW – więc odpowiadam Ci pierwsi zostali skazani na holokaust a przed tymi drugimi wizja bankructw oraz szczepionka, która wyeliminuje słabszych starszych i chorych.

  1. Polak aż przykro pwiedzieć i przed i po szkodzie taki sam g..pi. Ci wszyscy co piszą takie bzdety wołciu na szczycie wpisu niech się modlą o zdrowie bo rozum zapózno. Brawo Panie Burmistrzu!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here