Droga Lwówek Śląski – Gryfów Śląski zablokowana

6
7299
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Przed godziną 10 w na ulicy Gryfowskiej w Lwówku Śląskim doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

 

Przed godziną 10 we wtorek 22 grudnia 2020 roku do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodów osobowych, do którego doszło na drodze wojewódzkiej (Lwówek Śl. – Gryfów Śl.) ulicy Gryfowskiej w Lwówku Śląskim.

zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy
zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy

Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim.

Oficer prasowa policji w Lwówku Śląskim wyjaśnia, iż z wstępnych informacji wynika, że do zderzenia trzech aut doszło w wyniku niezachowania należytej ostrożności i odległości pomiędzy pojazdami. Doszło tam do najechania na tył samochodu skręcającego w lewo, w stronę Płóczek Górnych.

W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Na miejscu prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnić przebieg i okoliczności zdarzenia. Droga jeszcze przez kilkadziesiąt minut może być zablokowana.

6 KOMENTARZE

  1. Ja jestem zdania, że patałachów siedzących na ogonie trzeba karać. Najwyższy czas na zmianę przepisów! “W Niemczech w terenie zabudowanym bezpieczną odległość określono na dwanaście metrów, czyli długość trzech przeciętnych samochodów osobowych.” Niech będzie i tylko osiem/dziesięć, ale KARAĆ PATAŁACHÓW!

  2. Święta prawda ,debili takich jest wiele ,gówniarze w pseudo tunningach na łysych oponach myślą że są cool i tak jeżdżą a później mamy przykład na załączonym obrazku ,jestem tego samego zdania ,brawo Qwerty…..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here