Przygotujmy wspólnie Szlachetną Paczkę

0
282

Szanowni Rodzice, Przyjaciele Football Academy Lwówek Śląski,

pragniemy poinformować, że w tym roku po raz szósty bierzemy udział w akcji “Szlachetna Paczka”. Akcja ta ma na celu pomoc rodzinom potrzebującym w różnych formach i wiąże się z zorganizowaniem paczki dla wybranej rodziny która zostaje dostarczona przed świętami Bożego Narodzenia.

Prosimy o zapoznanie się z potrzebami rodziny której chcemy pomóc jako społeczność Football Academy Lwówek Śląski. Ze względu na duże zapotrzebowanie rodziny łączymy siły z Football Academy Bolesławiec i wspólnie postaramy się spełnić marzenia potrzebującej rodziny.

Zapraszamy do zakupu potrzebnych artykułów, rzeczy, lub wpłacania dowolnej kwoty do menadżera i trenerów za którą będziemy mogli zakupić i przekazać potrzebny sprzęt i inne artykuły.

Podarunki i pieniądze będziemy przyjmować na każdym treningu do 2 grudnia. W ten dzień zapakujemy i przygotujemy paczki.

Pokażmy naszym młodym piłkarzom jak ważna jest pomoc innym i przygotujmy razem Szlachetną Paczkę ! Uczmy naszych zawodników, że przez uprawianie sportu, trenowanie piłki nożnej, można zbudować społeczność, która jest w stanie pomagać nawet najbardziej potrzebującym.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z trenerem koordynatorem Grzegorzem Kmiecikiem 577 300 488 lub managerem Damianem Sawczakiem tel. 504 289 597.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE “NASZEJ” SZLACHETNEJ PACZKI:

Historia Rodziny:

Pani Monika samotnie wychowuje córeczkę Agatę. Młoda mama wzięła pożyczkę, po to aby poprawić warunki w domu należącym wcześniej do dziadków i móc zamieszkać tam z córką. W przeszłości kobieta radziła sobie dobrze, mieszkała ze swoim partnerem w innej miejscowości. Niestety, konkubent pani Moniki trafił do więzienia i kobieta musi sobie radzić sama. Opieka nad córeczką uniemożliwia jej podjęcie pracy. Miesięczny dochód rodziny wynosi 995 zł, po odliczeniu kosztów utrzymania w kwocie 453 zł pozostaje 271 zł na osobę.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny:

Drewno kominkowe: Zimy są chłodne. Ze względu, na trudną sytuację pani Moniki nie stać na zakup wystarczającej ilości drewna do kominka.

Żywność: Żywność jest coraz droższa. Większość środków finansowych pochłaniają opłaty. Niskie dochody nie pozwalają na zakup wystarczającej ilości jedzenia.

Odzież: Pani Monika nie posiada kurtki zimowej. Kobiety nie stać w obecnej sytuacji na zakup kurtki.

Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego:

Czajnik elektryczny, rodzina nie posiada, wodę grzeje w garnku. Obecna pralka jest stara i przecieka.

Czajnik, Pralka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here