Drezyną do Jelonki

4
1394
Zdjęcie archiwum wleninfo.pl

Burmistrz Artur Zych realizuje obietnicę odnośnie do linii kolejowej. Po rozmowach ze stowarzyszeniem w Złotoryi zapowiada uruchomienie ruchu drezyn na jej części. Te drezyny jeszcze trochę pojeżdżą do momentu, kiedy ta linia zostanie wyremontowana, zapowiada burmistrz.

 

Problem w tym, że jak na razie nikt tej linii remontować nie zamierza. My tymczasem trzymamy kciuki i liczymy, iż uroczysty odjazd pierwszej drezyny zbiegnie się z uruchomieniem igelitowej trasy na Tarczyce, otwarciem oczekiwanego przez mieszkańców basenu w Modrzewiu oraz pierwszymi dostawami gazu bezprzewodowego wprost do kuchenek.

Oczekujemy również, że uroczystość zakończy się wykwintnym obiadem w restauracji Basztowa, a uczestnicy wezmą udział w koncercie, który odbędzie się wyremontowanym kościele ewangelickim. Czego z całego serca burmistrzowi życzymy.

 

-/Andrzej Jaśkiewicz, wleninfo.pl/-

4 KOMENTARZE

  1. Ludzie wody nie mają na własne życzenie.Kiedy brakowało wody i strażacy dostarczali to było dobrze bo za darmo. Kiedy Burmistrz zaproponował olicznikowanie i płacenie za dowożenie to zrezygnowali z usług. A teraz problem do kogo!!! A prace są zaplanowane w celu doprowadzenia wody na drugą połowę roku( dla nierozumiejących to miesiące od czerwca do grudnia)

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here