DK30 Pisarzowice. Zginął motocyklista, uderzył w przepust

4
2091

To kolejny w ostatnich dniach na drogach w regionie wypadek ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął motocyklista. Do zdarzenia doszło około 16:40 na krajowej 30-stce

 

Jak podaje portal eLuban.pl wszystko wskazuje na to, że w zdarzeniu brał udział jedynie motocyklista. Do zdarzenia doszło około 16:40 na krajowej 30-stce na wysokości hurtowni Megadach w Pisarzowicach.

Ze śladów wynika, że kierowca Suzuki jadąc w kierunku Lubania wywrócił się na łuku drogi, wpadł wraz z motocyklem do przydrożnego rowu i sunął nim około 30 metrów. W pewnym momencie motocykl uderzył w przepust, a siła zderzenia wyrzuciła go z powrotem na jezdnię, kierowca motocykla zatrzymał się natomiast na przepuście.

Według świadków, którzy najechali na miejsce jako pierwsi, motocyklista chwilę wcześniej wyprzedził ich z dużą prędkością. Gdy dojechali do miejsca zdarzenia zobaczyli motocykl na drodze, a motocyklistę znaleźli przy przepuście.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który reanimował mężczyznę, niestety starania ratowników nie przyniosły rezultatów i mężczyzna zmarł w ambulansie.

Policja potwierdza, że doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Kierowca Suzuki to 21-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego.

W tej chwil na miejscu policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora i policyjnego technika. DK 30 jest zablokowana, a policjanci kierują ruch na objazdy. Na miejscu: policja, zespół ratownictwa medycznego, JRG PSP Lubań i OSP Pisarzowice.

Ustalenia policji ws. śmiertelnego wypadku

4 KOMENTARZE

  1. Zycie jest takie kruche w jednej chwili mozemy je stracic szkoda mlodego czlowieka cale zycie przed nim wyrazy wspolczucia dla rodzicow bo nie ma nic gorszego jak smierc wlasnego dziecka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here