Motocyklista zginął w wypadku

42
11569

Tragicznie zakończył się wypadek na drodze krajowej w Krzewiu Wielkim. Mimo reanimacji nie udało się uratować motocyklisty, który chwilę wcześniej zderzył się z samochodem osobowym.

 

Świadkowie opisują nam dramatyczny przebieg całego zdarzenia. Jak mówią, jadący z dużą prędkością od strony Zgorzelca motocyklista na skrzyżowaniu zahaczył o samochód osobowy, który jadąc od strony Jeleniej Góry skręcał w kierunku Mirska. Po zderzeniu z osobówką mężczyzna przeleciał kilkadziesiąt metrów w powietrzu. Niestety, jego obrażenia są bardzo poważne.

Lwówecka policja chwilę po zdarzeniu potwierdzała nam, iż stan mężczyzny jest krytyczny. Niestety, prowadzona reanimacja nie przyniosła pożądanych rezultatów i w wyniku odniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł. Miał on zaledwie 29 lat i był mieszkańcem powiatu lwóweckiego.

Policja potwierdza także, iż kierująca VW Polo 37- letnia mieszkanka powiatu karkonoskiego, w chwili zdarzenia przekroczyła oś jezdni, wjechała na przeciwległy pas ruchu. Kobieta zaledwie od kilkunastu dni była posiadaczką prawa jazdy. W wypadku ani ona, ani jadące z nią dzieci nie odniosły większych obrażeń.

Okoliczności zdarzenia bada policja. Na miejscu oprócz policji pracują strażacy z OSP KSRG Lubomierz, JRG PSP w Lwówku Śląskim i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

42 KOMENTARZE

 1. Jak się jedzie 200 km/h to trzeba też myśleć za innych. Kierowca samochodu nie ma szans zobaczyć motocykla z taką prędkością w tym miejscu. Szaleć na obwodnicach, autostradach i torach a nie na skrzyżowaniach i ograniczeniach do 70

    • A skąd wiesz że motocyklistą jechał szybciej. Gościu skończ tą marną obronę. Nawet jakby jechał 200 km/h to winę za spowodowanie wypadku ponosi baba, prędkość motocyklisty tylko by się do tego przyczyniła. Ale jeżeli motocyklista jechał by chociaż by 100 kmh to uszkodzenia były by dużo większe i zapewne lezałby on o wiele dalej.

     • Jednak jesteś tępy. KOBIETA nie baba to po pierwsze, a jak jechał tylko 75km to już jest współwinny. A świadkowie mówią o bardzo szybkiej jeździe z jego strony.

     • Tempotą nie boli długo musiałeś myśleć, żeby coś odpisać. Zajmij się swoimi rodzicami matka musiała dużo śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić.

     • Dopóki nie było Internetu tylko rodzina wiedziała, że jesteś debilem więc skończ już się tu wynaturzać bo ten artykuł nie jest o twoim nędznym rodzie tylko a śmierci motocyklisty.

   • Tępak o twoim poziomie inteligencji nie jest wstanie mnie obrazić. Więc nie wysilaj swoich wszystkich dwóch szarych komórek na obrażanie ludzi, tylko poczytaj slownik i poznaj znaczenie wykazów zanim je uzyjesz

    • Haha ‘yntelygent’ Edek z krainy kredek. Nie spinaj się bo ci żyłka pęknie dziadu. Słownika się nie czyta, w słowniku możesz sobie coś sprawdzić i jak widać to ty masz problem ze znaczeniem używanych słów. A to czy się na mnie obrażasz czy nie to mi akurat powiewa.

   • Ale nie można winić kobiety jak motocyklista jedzie z prędkością powyżej 100 km na godzinę to nie ma możliwości go zobaczyć bo z taką prędkością dla osoby kierującej samochodem ciężko jest obliczyć z jaką prędkością jedzie motocykle

 2. Tq Krzyżówka jest przekleństwem. W głowie się nie mieści. Pewnie Pani prędko nie wsiadzie za kółko. Myślę ze zły czas źle miejsce przeważyły nad tym całym zdarzeniem. Niech mu ziemia lekka będzie.

 3. Dzisiaj ok 16 wracalem z Jeleniej do Lwowka droga z Pasiecznika zaraz za skrzyzowaniem w kierunku Wojciechowa,podwojna ciagla,liczne zakrety,jedzie kawowy VW rej. boleslawiecka wyprzedza na podwojnej ciaglej kiedy uzylem sygnalu to idiota po wyprzedzeniu zaczal hamowac zeby sprowokowac najechanie z mojej winy! Masakra, moj pech kamera w moim aucie byla wylaczona.To sa zawodowi zabojcy na drogach!!!

 4. Jacy Wy wszyscy jesteście mądrzy po fakcie jakby każdy taki był to świat byłby idealny, każdy niech sobie zrobi rachunek sumienia i odp czy żyję idealnie, według zasad,czy czasami je nagina? Heee? Też jestem kierowcą i czasami zdarza mi się popełniać błędy jesteśmy tylko ludźmi i nie krytykować innych tylko spojrzeć w lustro i odp sobie czy jestem dobrym człowiekiem, bo po komentarzach można wnioskować, że jeden mądrzejszy od drugiego, a nikomu nic nie brakuje i nie piszę tu tylko o prowadzenie auta

 5. Wyrazy współczucia dla Rodziny… Nie ten czas.. za szybko.. Paweł.. Kiedyś znów spotkamy się!

  Komentarze zostawcie dla siebie i nie za dawajcie większego bólu rodzinie!
  Paweł czuwaj nad nimi brachu!!

  [*]

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here