Dewastacja na cmentarzu komunalnym

7
3758

Dziś w nocy na cmentarzu komunalnym nieznani sprawcy dokonali dewastacji. Uszkodzili grób dziecka! Połamali też krzyże na innych grobach, rozbili donice … Sprawę bada policja.

 

Dziś w nocy, to jest z 17 na 18 sierpnia 2022 roku na cmentarzu komunalnym w Lwówku Śląskim nieznani na chwilę obecną sprawcy dokonali dewastacji. Połamane zostały krzyże, potłuczone donice, porozrzucane kwiaty. Uszkodzony został grób małego dziecka. Na sąsiednim krzyż został odwrócony.

Sprawę dziś rano na policję zgłosił jeden z mieszkańców, który przyszedł odwiedzić grób bliskiej mu osoby. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze lwóweckiej policji, którzy badają sprawę, ustalają skalę zniszczeń i szukają sprawców. Jeśli posiadacie informacje o sprawcach przekażcie je policji dzwoniąc anonimowo pod numer telefonu 112.

Warto tu wspomnieć, iż to nie pierwszy przypadek wandalizmu na lwóweckim cmentarzu. Tylko w roku ubiegłym dwukrotnie redakcja Lwówecki.info informowała o dokonaniu zniszczeń.

7 KOMENTARZE

  1. Kim trzeba być by dewastować groby żadnych uczucie żadnej świętość i żadnego wychowania no przecież mamy bezstresowe wychowanie i wychodzi to w życiu codziennym pod osłoną nocy z naszych ślicznych spokojnych dzieci wychodza potwory brak słów jak można było dotknąć grobu i to jeszcze dziecka

  2. Bo te dzieci nie wiedzą co to cmentarz.Tego w komputerze nie ma nie wyświetla się na telefonie na religie nie chodzą bo rodzice wypisali itd ect.Pokolenie gimbusów tik toków słabo to teraz wygląda.Zlapac pokazać geby dać do posprzątania cały cmentarz może zrozumie choć wątpię.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here