Cennik Sky Walk Świeradów- Zdrój

27
56610
Cennik ścieżki w chmurach Sky Walk Świeradów Zdrój

Jesteś gotowy na spacer w chmurach? Masz odwagę wejść na szklany taras i skorzystać ze 105-metrowej zjeżdżalni? Zanim podejmiesz wyzwanie sprawdź cennik.

 

Sky Walk Świeradów Zdrój

Wieżę celowo usytuowano tuż nad miastem tak, aby była dostępna dla szerokiego ogółu turystów. W ciągu ostatnich lat w Europie powstało kilkanaście podobnych konstrukcji, każda z nich generuje ruch turystyczny na poziomie kilkuset tysięcy turystów rocznie. Podobna inwestycja w Dolnej Morawie w ciągu roku wygenerowała ruch turystyczny na poziomie 300 tys. turystów.

Początkowo wieża miała być budowana przez samorząd i świeradowskich hotelarzy, ostatecznie projekt nie doszedł do skutku. W wieże zdecydował się zainwestować czeski inwestor.

Największa wieża widokowa w Polsce

Dziś Sky Walk Świeradów Zdrój jest największą wieżą widokową w Polce. Na szczyt 62- metrowej wieży prowadzi 850 ścieżka. Atrakcja jest uzupełniona o edukacyjne, kulturowe oraz ekstremalne elementy, które napotkasz w trakcie spaceru. Na odwiedzających czekają wspaniałe widoki. Dla odważnych przygotowano szklaną platformę, tzw. pajęczynę oraz zjeżdżalnię o długości 105 metrów.

Wielkie otwarcie Sky Walk Świeradów Zdrój

Na chwilę obecną nie ma jeszcze dokładnej daty otwarcie świeradowskiej ścieżki w chmurach. Jednak jeszcze w ubiegłym miesiącu inwestor zapowiedział, iż nastąpi to w czerwcu: „Brama do nieba otworzy się już czerwcu”.

Cennik Sky Walk Świeradów Zdrój

Ruszyła już strona internetowa świeradowskiej atrakcji, na której pojawił się cennik ścieżki w chmurach:

 • osoba dorosła – 49 zł
 • dzieci od 3 do 12 lat – 39 zł
 • grupa szkolna – 35
 • grupa powyżej 25 osób – 45

Ceny jak widać nie są wygórowane. Mamy nadzieję, że po otwarciu nie ulegną szybkiej one zmianie.


Zapraszamy na zwiedzanie Sky Walk Świeradów- Zdrój. Zobacz, jak ścieżka w chmurach wygląda po otwarciu i jakie dodatkowe atrakcje powstaną przy niej już wkrótce.

Zwiedzamy Sky Walk Świeradów- Zdrój. Największą w Polsce ścieżkę w chmurach

27 KOMENTARZE

 1. Fantastycznie. To ja wolę wejść na Stóg Izerski zobaczyć więcej i to za darmoszkę. Buahaha zaczynajo łupić turystów jak w Tatrach. Niech lecą po Niemcach.

 2. Bez przesady pięć dyszek za kilka godzin zabawy to nie jest dużo a jak masz rodzinę to masz 500+ buraku, więc nie biadol, tylko daj dzieciom, co im się należy.
  A może pan burmistrz poda cenę parkingów w Świeradowie? Czy są juz wybudowane, czy dopiero będą 😉

 3. Zawijam kiece i lecę. To jest tak atrakcyjne jak obstrukcja bolesna. Kto w ogóle pozwolił na oszpecenie krajobrazu takim badziewiem. Mało ścieżek w górach jest?

 4. Do Cena spoko burakiem to Ty jesteś i to takim porządnym cukrowym i co że wydam z 500 plus na þezsęsownąi atrakcja zobaczyć z góry jak ul 11 go listopad w gówna płyną wolę dzieci nad morze zabrać za te 500 plus.

 5. Jacy jesteście żałośni, cennik porównywalny z cenami atrakcji w Czechach. A nie oszukujmy się do Czech na spacer w koronach drzew bądź skaywalk jeździ spora część Polaków, na parkingach więcej rejestracji z Polski niż z Czech. DLB tez i to sporo, ale oczywiście wszystko co w Polsce jest beeee. Jak atrakcja jest za granicą to wszyscy lecą, czy jest brzydka czy ładna, droga czy tania, ważne żeby pokazać zdjęcia na fb czy innym syfie, bo większość pędzi tam i spowrotem robi mnóstwo zdjęć, później do knajpy na piwo i do domu, atrakcja zaliczona, znajomi kisną z zazdrości. Przestańcie marudzić, nie chcecie tam być, płacić to nie, zawszę możecie iść w góry na szlak, chociaż ciężko mi sobie wyobrazić rodzinkę w sandałkach, balerinach i japonkach, z wózkiem dziecięcym, bez dostępu do piwa,lodów i innego kiczu na szlaku,ale chyba mało jeszcze widziałam. Dla mnie każda atrakcja jest dobra, tylko trzeba potrafić korzystać, bo narzekać to zawsze najłatwiej.

 6. NIECH ONI SOBIE SAMI TAM WCHODZĄ WŁAŚCICIELE ZA TAK CIĘŻKIE PIENIĄDZE WEJŚĆ I POPATRZEĆ? TO ŚMIESZNE , TURYŚCI PÓJDĄ W GÓRY I TO SAMO ZOBACZĄ A MOŻE JESZCZE WIĘCEJ., KTO USTALA TAKIE NIEBOTYCZNE CENY?

 7. Tylko turysta niepełnosprawny w góry wózkiem się nie wybierze a na wieżę owszem. Bardzo fajna atrakcja. Każdy ma prawo wyboru . Po jaką holerę wylewać tyle agresji , nie chcesz , nie idziesz.

 8. nie chce mi się szukać ile kosztowało wybudowanie tej wieży. Bo chciałbym policzyć ile musi osób zwiedzić atrakcje i w jakim czasie się zwróci ….Bo czasami te ceny…to sa oderwane od rzeczywistości.

 9. Ale po co to chamstwo TERLECKIE wylewać? Kto chce zaoszczędzić niech góry z balkonu ogląda tam parking gratis. Wyściubcie nosy poza granicę to zobaczycie ile to kosztuje np.w Czechach czy na Słowacji. Jak na tacę dajecie to nikt nie mówi mało tylko ..g …..ć .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here