Buty Sapera: Teledysk do utworu „Peron” – zapowiedź

0
547

Muzycy ukończyli pracę nad ich pierwszym teledyskiem. Nam już udało się go obejrzeć i wysłuchać w całości. Wrażenia trudno opisać słowami. Pierwsze dźwięki, znajome widoki i ciarki przechodzą po plecach.

 

Kto zrealizował teledysk?

Realizacji teledysku podjęła się wytwórnia ArtCafe. Reżyserem nagrania jest Bartek Piasecki, który realizował teledyski m.in. dla Edyty Górniak, Michała Milowicza, Maćka Maleńczuka, czy zespołów: Złoty Maanam, Golec uOrkiestra, Hetman, Bania dla Cygana…

Gdzie powstał teledysk do utworu „Peron”?

Teledysk był nagrywany w wielu miejscach w kraju. Na nas największe wrażenie robią zdjęcia z naszej okolicy. Już w samej zapowiedzi pojawiają się zdjęcia z lwóweckiego dworca kolejowego, czy zapory w Pilchowicach, a w gotowym teledysku takich ciekawostek jest o wiele więcej.

Kto wystąpił w teledysku „Peron” Butów Sapera?

W teledysku występują muzycy Butów Sapera i Oddziału Zamkniętego oraz zaproszeni specjalnie goście. Główną rolę i jedyną kobiecą rolę w teledysku gra Karolina Leszko. Obok niej występują dwaj walczący o jej względy mężczyźni, w których wcielili się: pochodzący z Lwówka Śląskiego wokalista Butów Sapera Krzysztof „Mikuś” Mikułko i Zbigniew Bieniak – wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów współtworzący zespół Jary Oddział Zamknięty.

W teledysku możemy zobaczyć także gitarzystę Mariusza Maculewicza (Lwówek Śląski), gitarzystę Krzysztofa Zawadkę, basistę Andrzeja Potęgę, klawiszowca Krzysztofa De-Zet Dziemidzika i perkusistę Michała Biernackiego. – W nagraniu zaszczycił nas również Pan Wojtek, lwówecki poeta i prozaik – zdradza nam Mariusz Maculewicz.

Kiedy premiera teledysku?

Premiera teledysku do utworu „Peron” Butów Sapera zapowiedziana jest na 27 sierpnia. Dziś możemy obejrzeć znakomicie zrealizowaną zapowiedź, w której muzycy uchylają rąbka tajemnicy.


Buty Sapera wielki comeback

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here