Bomba w ZSL-G w Mirsku

3
371

Kolejny dzień matur i kolejny alarm bombowy. Tym razem informacja o podłożonym ładunku wybuchowym wpłynęła do Zespołu Szkół Licealno- Gimnazjalnych w Mirsku.

Jak udało nam się dowiedzieć na miejsce udają się służby w tym strażacy z OSP Mirsk, OSP Rębiszów oraz JRG Lwówek Śląski, którzy pomogą zabezpieczyć szkołę i ją przeszukać.

 

W poniedziałek podczas rozpoczęcia matur 122 placówki w kraju zgłosiły do okręgowych komisji egzaminacyjnych, że otrzymały drogą mailową informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego. Wczoraj rano gdy maturzyści przystępowali do obowiązkowego egzaminu z matematyki takie zgłoszenia wpłynęły aż z 663 szkół. Każde zgłoszenie jest sprawdzane przez służby, które przeszukują sale. Z tego powodu egzaminy często rozpoczynają się z opóźnieniem.

 

Dziś po godzinie 9. maturzyści przystępują do pisemnego egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Egzamin pisemny na poziomie podstawowym z wybranego języka obcego nowożytnego jest jednym z obowiązkowych na maturze.

 

Wkrótce więcej informacji

 

3 KOMENTARZE

  1. Co za glupek robi sobie takie żarty !!!stawia wszystkie slużby w pogotowiu i naraża mlodzierz na dodatkowy stres .bo kazdy z maturzystów wolał by już miec to za soba.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here