Autokarem zablokował wyjazd z remizy

8
1206

Niektórzy kierowcy za nic mają przepisy i kulturę. Nie zdają sobie oni też sprawy z konsekwencji swojej nieodpowiedzialności.

 

Już po raz kolejny w ostatnim czasie wyjazd z remizy OPS w Lubomierzu został zastawiony, tym razem przez autobus, który przywiózł turystów. Kierowca albo nie dostrzegł znaków i nie zauważył, że blokuje wyjazd samochodom strażackim, albo zupełnie zignorował sobie ten fakt. Autokar zatrzymał się tuż przed znakiem “parking”. mimo, iż tam było jeszcze wolne miejsce.

Pamiętajmy, iż blokowanie wyjazdów w każdym przypadku jest niedopuszczalne, ale blokowanie wyjazdu strażakom może doprowadzić do tragedii. Wypadek, pożar, zagrożone ludzkie życie … W chwili otrzymania zgłoszenia, wezwania pomocy liczą się sekundy. Każda kolejna przeznaczona na poszukiwanie bezmyślnego kierowcy, który zablokował wyjazd wozu może wiązać się z tragedią, z ludzkim dramatem – może kosztować czyjeś życie!


Zablokował wyjazd z remizy!

8 KOMENTARZE

  1. Sterta gruzu leży bo gmina sprzedała działkę pod garaże i zapomniała słowa “garaże “więc inwestor czeka na zmianę planu zagospodarowania to proszę nie wypisywać bzdur.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here