Apel radnych NIS-u do Zarządu Powiatu ws. sytuacji w szpitalu

11
132

Radni Rady Powiatu Lwóweckiego z Niezależnej Inicjatywy Samorządowej wzywają Zarząd Powiatu Lwóweckiego do podjęcia natychmiastowej reakcji na kryzysową sytuację panującą w Powiatowym Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim.

 

 

Download (PDF, 450KB)

11 KOMENTARZE

  1. Brawo NIS. Nie znam Państwa osobiście, ale widzę, że są Państwo po jedynej właściwej stronie – stronie mieszkańców Powiatu Lwóweckiego. Do prawdy nie rozumiem co kieruje zarządem Powiatu, że nadal broni osoby Pani Barańskiej. Mam nadzieję, że cała sprawa zostanie wyjaśniona przez odpowiednie organy, skoro Zarząd Powiatu nie potrafi.

  2. W całej sytuacji brakuje mi konkretnych informacji w zakresie wynikłego sporu. Zarówno Starosta jak i lekarze mówią samymi ogólnikami. Proszę podać konkretne przykłady.
    Dalej : mówi się o trudnej sytuacji finansowej szpitala i o “dobrych zarobkach” lekarzy i ze to nie jest kwestią sporu. Ale to wpływa bezpośrednio na możliwość poprawnego funkcjonowania szpitala.Proszę podać jak wygląda ta kwestia . Czy prawdą jest że miesięczne pobory lekarzy dochodzą do 50 tysięcy miesięcznie. Jeżeli tak to ?????? Z czego wynika że jest taka obsada osobowa lekarzy na oddziale wewnętrznym , że Ordynator tyle musiał pracować . Skoro zarobki są dobre czemu nie zwiększono zatrudnienia? DWIE STRONY NIE INFORMUJĄ RZETELNIE MIESZKAŃCÓW O PROBLEMACH JAKIE WYSTĘPUJĄ . Proszę o fakty !!

    • Skoro lekarz mówi, ze dobrze zarabia to znaczy, ze dobrze zarabia. Dlaczego chce Pan/Pani zaglądać komuś do portfela, proszę się zająć swoim ‍♀️ Jak brakuje konkretów? Jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem ?

  3. W sporze wypowiadają się lekarze są jedną ze stron . Gdzie jest stanowisko Pani Prezes , druga strona sporu. Nie ma nic do przekazania , wyjaśnienia swojego stanowiska ? Bo jeżeli tak , to jak została powołana osoba na stanowisko , które wymaga też prezentacji Swojej wizji wywiązywania się z obowiązków służbowych.

  4. Kiedy powiat planuje naprawić drogę z Gryfowa do Lwówka ktos wie ? Taka metoda teraz fajna jest pomalować taką jak jest a co tam nie sobie auta naprawiaja. Stawiamy na rozwój regionu poprzez turystykę to drogi i promocja musi być a co teraz jest …?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here