Zostań Miss Dolnego Śląska 2021! Rusza nowa edycja największego konkursu piękności w województwie!

0
289

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 31 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku.

 

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga nawet 6 milionów widzów.

Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2021

Konkurs powrócił na Dolny Śląsk w 2019 i od tego momentu jest organizowany bez przerwy, nawet światowa pandemia koronawirusa SARS-CoV-19 nie pokrzyżowała planów organizacyjnych w 2020 i konkurs odbył się we wrześniu na Stadionie Wrocław. Laureatki konkursu odniosły również kolejny raz sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo Dolnośląskie.

Edycja 2021 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. Organizatorzy posiadają już doświadczenie w organizacji wydarzenia w czasach pandemii i mają w planach przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych. Uczestniczki będą miały też okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży modelingowej.

Zwieńczeniem edycji 2021 będzie gala finałowa na Stadionie Wrocław, jednak jej termin będzie podany w późniejszym czasie w zależności od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 50 tys zł. Organizatorzy również czynią działania w celu realizacji gali z transmisja TV w ogólnopolskiej stacji, co spotka się na pewno z ogromnym odbiorem.

“Dwuznacznym stało się używanie słowa KORONA… Od ubiegłego roku nie będzie kojarzyć się ze zmaganiami o tytuł Miss, ale walką o to, co jest dla nas wszystkich najcenniejsze – ZDROWIE. W obecnym czasie wiele rzeczy i sytuacji uległo przewartościowaniu, dlatego chcemy przeprowadzić wiele warsztatów i szkoleń z naszymi uczestniczkami, które pomogą im żyć w obecnych czasach jakie nas spotkały i z każdej sytuacji wyciągać to co najlepsze.” – dodają organizatorzy konkursu.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: [email protected] lub skontaktować się przez nasze kanały social media (facebook lub instagram).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  •  wiek 14 do 27 lat (roczniki 1994-2007)
  • wzrost +167 cm
  • stan cywilny – bezdzietna panna
  • obywatelstwo polskie

Strony / social media konkursu
www: http://missdolnegoslaska.pl
instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/
facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here