Zobacz, kto zagra w B klasie i sprawdź terminarz spotkań

0

Wiemy już dokładnie, kto jesienią zagra w B klasie. Znamy również dokładny terminarz spotkań. W pierwszych meczach zmierzą się.

 

Terminarz rozgrywek ligi: JELENIA GÓRA: KLASA B GRUPA 2
RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1 HOTTUR BOROWICE ____-__-__  
2 POTOK KARPNIKI – ZRYW UBOCZE 2019-08-25 15:00
3 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA – BOBRY WOJANÓW 2019-08-25 15:00
4 WKS PILCHOWICE – JUVENIA RYBNICA 2019-08-25 15:00
5 KS PŁAWNA – POGOŃ II ŚWIERZAWA 2019-08-25 15:00
6 BIELANY BIEDRZYCHOWICE – POGOŃ WLEŃ 2019-08-25 15:00
7 MITEX PODGÓRZYN – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 2019-08-25 15:00

 

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8 RUDAWY JANOWICE WIELKIE ____-__-__  
9 POGOŃ WLEŃ – MITEX PODGÓRZYN 2019-09-01 15:00
10 POGOŃ II ŚWIERZAWA – BIELANY BIEDRZYCHOWICE 2019-09-01 15:00
11 JUVENIA RYBNICA – KS PŁAWNA 2019-09-01 15:00
12 BOBRY WOJANÓW – WKS PILCHOWICE 2019-09-01 15:00
13 ZRYW UBOCZE – GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA 2019-09-01 15:00
14 HOTTUR BOROWICE – POTOK KARPNIKI 2019-09-01 15:00

 

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15 POTOK KARPNIKI ____-__-__  
16 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA – HOTTUR BOROWICE 2019-09-08 15:00
17 WKS PILCHOWICE – ZRYW UBOCZE 2019-09-08 15:00
18 KS PŁAWNA – BOBRY WOJANÓW 2019-09-08 15:00
19 BIELANY BIEDRZYCHOWICE – JUVENIA RYBNICA 2019-09-08 15:00
20 MITEX PODGÓRZYN – POGOŃ II ŚWIERZAWA 2019-09-08 15:00
21 RUDAWY JANOWICE WIELKIE – POGOŃ WLEŃ 2019-09-08 15:00

 

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22 POGOŃ WLEŃ ____-__-__  
23 POGOŃ II ŚWIERZAWA – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 2019-09-15 15:00
24 JUVENIA RYBNICA – MITEX PODGÓRZYN 2019-09-15 15:00
25 BOBRY WOJANÓW – BIELANY BIEDRZYCHOWICE 2019-09-15 15:00
26 ZRYW UBOCZE – KS PŁAWNA 2019-09-15 15:00
27 HOTTUR BOROWICE – WKS PILCHOWICE 2019-09-15 15:00
28 POTOK KARPNIKI – GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA 2019-09-15 15:00

 

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA ____-__-__  
30 WKS PILCHOWICE – POTOK KARPNIKI 2019-09-22 15:00
31 KS PŁAWNA – HOTTUR BOROWICE 2019-09-22 15:00
32 BIELANY BIEDRZYCHOWICE – ZRYW UBOCZE 2019-09-22 15:00
33 MITEX PODGÓRZYN – BOBRY WOJANÓW 2019-09-22 15:00
34 RUDAWY JANOWICE WIELKIE – JUVENIA RYBNICA 2019-09-22 15:00
35 POGOŃ WLEŃ – POGOŃ II ŚWIERZAWA 2019-09-22 15:00

 

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36 POGOŃ II ŚWIERZAWA ____-__-__  
37 JUVENIA RYBNICA – POGOŃ WLEŃ 2019-09-29 15:00
38 BOBRY WOJANÓW – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 2019-09-29 15:00
39 ZRYW UBOCZE – MITEX PODGÓRZYN 2019-09-29 15:00
40 HOTTUR BOROWICE – BIELANY BIEDRZYCHOWICE 2019-09-29 15:00
41 POTOK KARPNIKI – KS PŁAWNA 2019-09-29 15:00
42 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA – WKS PILCHOWICE 2019-09-29 15:00

 

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43 WKS PILCHOWICE ____-__-__  
44 KS PŁAWNA – GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA 2019-10-06 15:00
45 BIELANY BIEDRZYCHOWICE – POTOK KARPNIKI 2019-10-06 15:00
46 MITEX PODGÓRZYN – HOTTUR BOROWICE 2019-10-06 15:00
47 RUDAWY JANOWICE WIELKIE – ZRYW UBOCZE 2019-10-06 15:00
48 POGOŃ WLEŃ – BOBRY WOJANÓW 2019-10-06 15:00
49 POGOŃ II ŚWIERZAWA – JUVENIA RYBNICA 2019-10-06 15:00

 

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50 JUVENIA RYBNICA ____-__-__  
51 BOBRY WOJANÓW – POGOŃ II ŚWIERZAWA 2019-10-13 15:00
52 ZRYW UBOCZE – POGOŃ WLEŃ 2019-10-13 15:00
53 HOTTUR BOROWICE – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 2019-10-13 15:00
54 POTOK KARPNIKI – MITEX PODGÓRZYN 2019-10-13 15:00
55 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA – BIELANY BIEDRZYCHOWICE 2019-10-13 15:00
56 WKS PILCHOWICE – KS PŁAWNA 2019-10-13 15:00

 

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57 KS PŁAWNA ____-__-__  
58 BIELANY BIEDRZYCHOWICE – WKS PILCHOWICE 2019-10-20 15:00
59 MITEX PODGÓRZYN – GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA 2019-10-20 15:00
60 RUDAWY JANOWICE WIELKIE – POTOK KARPNIKI 2019-10-20 15:00
61 POGOŃ WLEŃ – HOTTUR BOROWICE 2019-10-20 15:00
62 POGOŃ II ŚWIERZAWA – ZRYW UBOCZE 2019-10-20 15:00
63 JUVENIA RYBNICA – BOBRY WOJANÓW 2019-10-20 15:00

 

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

64 BOBRY WOJANÓW ____-__-__  
65 ZRYW UBOCZE – JUVENIA RYBNICA 2019-10-27 14:00
66 HOTTUR BOROWICE – POGOŃ II ŚWIERZAWA 2019-10-27 14:00
67 POTOK KARPNIKI – POGOŃ WLEŃ 2019-10-27 14:00
68 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 2019-10-27 14:00
69 WKS PILCHOWICE – MITEX PODGÓRZYN 2019-10-27 14:00
70 KS PŁAWNA – BIELANY BIEDRZYCHOWICE 2019-10-27 14:00

 

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71 BIELANY BIEDRZYCHOWICE ____-__-__  
72 MITEX PODGÓRZYN – KS PŁAWNA 2019-11-03 14:00
73 RUDAWY JANOWICE WIELKIE – WKS PILCHOWICE 2019-11-03 14:00
74 POGOŃ WLEŃ – GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA 2019-11-03 14:00
75 POGOŃ II ŚWIERZAWA – POTOK KARPNIKI 2019-11-03 14:00
76 JUVENIA RYBNICA – HOTTUR BOROWICE 2019-11-03 14:00
77 BOBRY WOJANÓW – ZRYW UBOCZE 2019-11-03 14:00

 

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78 ZRYW UBOCZE ____-__-__  
79 HOTTUR BOROWICE – BOBRY WOJANÓW 2019-11-10 14:00
80 POTOK KARPNIKI – JUVENIA RYBNICA 2019-11-10 14:00
81 GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA – POGOŃ II ŚWIERZAWA 2019-11-10 14:00
82 WKS PILCHOWICE – POGOŃ WLEŃ 2019-11-10 14:00
83 KS PŁAWNA – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 2019-11-10 14:00
84 BIELANY BIEDRZYCHOWICE – MITEX PODGÓRZYN 2019-11-10 14:00

 

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85 MITEX PODGÓRZYN ____-__-__  
86 RUDAWY JANOWICE WIELKIE – BIELANY BIEDRZYCHOWICE 2019-11-17 14:00
87 POGOŃ WLEŃ – KS PŁAWNA 2019-11-17 14:00
88 POGOŃ II ŚWIERZAWA – WKS PILCHOWICE 2019-11-17 14:00
89 JUVENIA RYBNICA – GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA 2019-11-17 14:00
90 BOBRY WOJANÓW – POTOK KARPNIKI 2019-11-17 14:00
91 ZRYW UBOCZE – HOTTUR BOROWICE 2019-11-17 14:00

 

Terminarz rozgrywek ligi: JELENIA GÓRA: KLASA B GRUPA 3
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1 LZS NIWNICE – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA 2019-08-25 11:00
2 KS ŁĄKA – KS MILIKÓW 2019-08-25 11:00
3 ZNICZ KRUSZYN – GKS GROMADKA 2019-08-25 11:00
4 KS WŁODZICE – KS KOTLISKA 2019-08-25 11:00
5 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-08-25 11:00
6 GKS RACIBOROWICE – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-08-25 11:00
7 LKS KRAŚNIK DOLNY – LZS NOWA 2019-08-25 11:00

 

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – LZS NOWA 2019-09-01 11:00
9 ZBYLUT ZBYLUTÓW – LKS KRAŚNIK DOLNY 2019-09-01 14:00
10 KOLONIA BOLESŁAWIEC – GKS RACIBOROWICE 2019-09-01 11:00
11 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – KS KOTLISKA 2019-09-01 11:00
12 GKS GROMADKA – KS WŁODZICE 2019-09-01 11:00
13 KS MILIKÓW – ZNICZ KRUSZYN 2019-09-01 11:00
14 LZS NIWNICE – KS ŁĄKA 2019-09-01 11:00

 

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15 KS ŁĄKA – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA 2019-09-08 11:00
16 ZNICZ KRUSZYN – LZS NIWNICE 2019-09-08 11:00
17 KS WŁODZICE – KS MILIKÓW 2019-09-08 11:00
18 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – GKS GROMADKA 2019-09-08 11:00
19 GKS RACIBOROWICE – KS KOTLISKA 2019-09-08 11:00
20 LKS KRAŚNIK DOLNY – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-09-08 11:00
21 LZS NOWA – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-09-08 11:00

 

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-09-15 11:00
23 KOLONIA BOLESŁAWIEC – LZS NOWA 2019-09-15 11:00
24 KS KOTLISKA – LKS KRAŚNIK DOLNY 2019-09-15 11:00
25 GKS GROMADKA – GKS RACIBOROWICE 2019-09-15 11:00
26 KS MILIKÓW – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE 2019-09-15 11:00
27 LZS NIWNICE – KS WŁODZICE 2019-09-15 11:00
28 KS ŁĄKA – ZNICZ KRUSZYN 2019-09-15 11:00

 

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29 ZNICZ KRUSZYN – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA 2019-09-22 11:00
30 KS WŁODZICE – KS ŁĄKA 2019-09-22 11:00
31 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – LZS NIWNICE 2019-09-22 11:00
32 GKS RACIBOROWICE – KS MILIKÓW 2019-09-22 11:00
33 LKS KRAŚNIK DOLNY – GKS GROMADKA 2019-09-22 11:00
34 LZS NOWA – KS KOTLISKA 2019-09-22 11:00
35 ZBYLUT ZBYLUTÓW – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-09-22 14:00

 

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-09-29 11:00
37 KS KOTLISKA – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-09-29 11:00
38 GKS GROMADKA – LZS NOWA 2019-09-29 11:00
39 KS MILIKÓW – LKS KRAŚNIK DOLNY 2019-09-29 11:00
40 LZS NIWNICE – GKS RACIBOROWICE 2019-09-29 11:00
41 KS ŁĄKA – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE 2019-09-29 11:00
42 ZNICZ KRUSZYN – KS WŁODZICE 2019-09-29 11:00

 

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43 KS WŁODZICE – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA 2019-10-06 11:00
44 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – ZNICZ KRUSZYN 2019-10-06 11:00
45 GKS RACIBOROWICE – KS ŁĄKA 2019-10-06 11:00
46 LKS KRAŚNIK DOLNY – LZS NIWNICE 2019-10-06 11:00
47 LZS NOWA – KS MILIKÓW 2019-10-06 11:00
48 ZBYLUT ZBYLUTÓW – GKS GROMADKA 2019-10-06 14:00
49 KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS KOTLISKA 2019-10-06 11:00

 

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – KS KOTLISKA 2019-10-13 11:00
51 GKS GROMADKA – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-10-13 11:00
52 KS MILIKÓW – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-10-13 11:00
53 LZS NIWNICE – LZS NOWA 2019-10-13 11:00
54 KS ŁĄKA – LKS KRAŚNIK DOLNY 2019-10-13 11:00
55 ZNICZ KRUSZYN – GKS RACIBOROWICE 2019-10-13 11:00
56 KS WŁODZICE – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE 2019-10-13 11:00

 

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA 2019-10-20 11:00
58 GKS RACIBOROWICE – KS WŁODZICE 2019-10-20 11:00
59 LKS KRAŚNIK DOLNY – ZNICZ KRUSZYN 2019-10-20 11:00
60 LZS NOWA – KS ŁĄKA 2019-10-20 11:00
61 ZBYLUT ZBYLUTÓW – LZS NIWNICE 2019-10-20 14:00
62 KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS MILIKÓW 2019-10-20 11:00
63 KS KOTLISKA – GKS GROMADKA 2019-10-20 11:00

 

Kolejka 10 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

64 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – GKS GROMADKA 2019-10-27 11:00
65 KS MILIKÓW – KS KOTLISKA 2019-10-27 11:00
66 LZS NIWNICE – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-10-27 11:00
67 KS ŁĄKA – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-10-27 11:00
68 ZNICZ KRUSZYN – LZS NOWA 2019-10-27 11:00
69 KS WŁODZICE – LKS KRAŚNIK DOLNY 2019-10-27 11:00
70 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – GKS RACIBOROWICE 2019-10-27 11:00

 

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – GKS RACIBOROWICE 2019-11-03 11:00
72 LKS KRAŚNIK DOLNY – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE 2019-11-03 11:00
73 LZS NOWA – KS WŁODZICE 2019-11-03 11:00
74 ZBYLUT ZBYLUTÓW – ZNICZ KRUSZYN 2019-11-03 14:00
75 KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS ŁĄKA 2019-11-03 11:00
76 KS KOTLISKA – LZS NIWNICE 2019-11-03 11:00
77 GKS GROMADKA – KS MILIKÓW 2019-11-03 11:00

 

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78 MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – KS MILIKÓW 2019-11-10 11:00
79 LZS NIWNICE – GKS GROMADKA 2019-11-10 11:00
80 KS ŁĄKA – KS KOTLISKA 2019-11-10 11:00
81 ZNICZ KRUSZYN – KOLONIA BOLESŁAWIEC 2019-11-10 11:00
82 KS WŁODZICE – ZBYLUT ZBYLUTÓW 2019-11-10 11:00
83 JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – LZS NOWA 2019-11-10 11:00
84 GKS RACIBOROWICE – LKS KRAŚNIK DOLNY 2019-11-10 11:00

 

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85 LKS KRAŚNIK DOLNY – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA 2019-11-17 11:00
86 LZS NOWA – GKS RACIBOROWICE 2019-11-17 11:00
87 ZBYLUT ZBYLUTÓW – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE 2019-11-17 14:00
88 KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS WŁODZICE 2019-11-17 11:00
89 KS KOTLISKA – ZNICZ KRUSZYN 2019-11-17 11:00
90 GKS GROMADKA – KS ŁĄKA 2019-11-17 11:00
91 KS MILIKÓW – LZS NIWNICE 2019-11-17 11:00

 

Terminarz rozgrywek ligi: JELENIA GÓRA: KLASA B GRUPA 4
RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

1 ŁAZEK PISARZOWICE – GRANIT GIERAŁTÓW 2019-09-01 15:00
2 LZS ZARĘBA – ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW 2019-09-01 15:00
3 ORZEŁ PLATERÓWKA – ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC 2019-09-01 15:00
4 LZS RADOSTÓW – SUDETY GIEBUŁTÓW 2019-09-01 15:00
5 FATMA POBIEDNA – PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 2019-09-01 15:00
6 ZRYW BRATKÓW – PIAST CZERWONA WODA 2019-09-01 15:00

 

Kolejka 2 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

7 GRANIT GIERAŁTÓW – PIAST CZERWONA WODA 2019-09-08 15:00
8 PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – ZRYW BRATKÓW 2019-09-08 15:00
9 SUDETY GIEBUŁTÓW – FATMA POBIEDNA 2019-09-08 15:00
10 ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC – LZS RADOSTÓW 2019-09-08 15:00
11 ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW – ORZEŁ PLATERÓWKA 2019-09-08 15:00
12 ŁAZEK PISARZOWICE – LZS ZARĘBA 2019-09-08 15:00

 

Kolejka 3 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

13 LZS ZARĘBA – GRANIT GIERAŁTÓW 2019-09-15 15:00
14 ORZEŁ PLATERÓWKA – ŁAZEK PISARZOWICE 2019-09-15 15:00
15 LZS RADOSTÓW – ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW 2019-09-15 15:00
16 FATMA POBIEDNA – ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC 2019-09-15 15:00
17 ZRYW BRATKÓW – SUDETY GIEBUŁTÓW 2019-09-15 15:00
18 PIAST CZERWONA WODA – PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 2019-09-15 15:00

 

Kolejka 4 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

19 GRANIT GIERAŁTÓW – PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 2019-09-22 15:00
20 SUDETY GIEBUŁTÓW – PIAST CZERWONA WODA 2019-09-22 15:00
21 ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC – ZRYW BRATKÓW 2019-09-22 15:00
22 ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW – FATMA POBIEDNA 2019-09-22 15:00
23 ŁAZEK PISARZOWICE – LZS RADOSTÓW 2019-09-22 15:00
24 LZS ZARĘBA – ORZEŁ PLATERÓWKA 2019-09-22 15:00

 

Kolejka 5 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

25 ORZEŁ PLATERÓWKA – GRANIT GIERAŁTÓW 2019-09-29 15:00
26 LZS RADOSTÓW – LZS ZARĘBA 2019-09-29 15:00
27 FATMA POBIEDNA – ŁAZEK PISARZOWICE 2019-09-29 15:00
28 ZRYW BRATKÓW – ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW 2019-09-29 15:00
29 PIAST CZERWONA WODA – ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC 2019-09-29 15:00
30 PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – SUDETY GIEBUŁTÓW 2019-09-29 15:00

 

Kolejka 6 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

31 GRANIT GIERAŁTÓW – SUDETY GIEBUŁTÓW 2019-10-06 15:00
32 ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC – PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 2019-10-06 15:00
33 ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW – PIAST CZERWONA WODA 2019-10-06 15:00
34 ŁAZEK PISARZOWICE – ZRYW BRATKÓW 2019-10-06 15:00
35 LZS ZARĘBA – FATMA POBIEDNA 2019-10-06 15:00
36 ORZEŁ PLATERÓWKA – LZS RADOSTÓW 2019-10-06 15:00

 

Kolejka 7 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

37 LZS RADOSTÓW – GRANIT GIERAŁTÓW 2019-10-13 15:00
38 FATMA POBIEDNA – ORZEŁ PLATERÓWKA 2019-10-13 15:00
39 ZRYW BRATKÓW – LZS ZARĘBA 2019-10-13 15:00
40 PIAST CZERWONA WODA – ŁAZEK PISARZOWICE 2019-10-13 15:00
41 PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW 2019-10-13 15:00
42 SUDETY GIEBUŁTÓW – ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC 2019-10-13 15:00

 

Kolejka 8 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

43 GRANIT GIERAŁTÓW – ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC 2019-10-20 15:00
44 ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW – SUDETY GIEBUŁTÓW 2019-10-20 15:00
45 ŁAZEK PISARZOWICE – PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 2019-10-20 15:00
46 LZS ZARĘBA – PIAST CZERWONA WODA 2019-10-20 15:00
47 ORZEŁ PLATERÓWKA – ZRYW BRATKÓW 2019-10-20 15:00
48 LZS RADOSTÓW – FATMA POBIEDNA 2019-10-20 15:00

 

Kolejka 9 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

49 FATMA POBIEDNA – GRANIT GIERAŁTÓW 2019-10-27 15:00
50 ZRYW BRATKÓW – LZS RADOSTÓW 2019-10-27 15:00
51 PIAST CZERWONA WODA – ORZEŁ PLATERÓWKA 2019-10-27 15:00
52 PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – LZS ZARĘBA 2019-10-27 15:00
53 SUDETY GIEBUŁTÓW – ŁAZEK PISARZOWICE 2019-10-27 15:00
54 ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC – ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW 2019-10-27 15:00

 

Kolejka 10 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

55 GRANIT GIERAŁTÓW – ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW 2019-11-03 14:00
56 ŁAZEK PISARZOWICE – ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC 2019-11-03 14:00
57 LZS ZARĘBA – SUDETY GIEBUŁTÓW 2019-11-03 14:00
58 ORZEŁ PLATERÓWKA – PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA 2019-11-03 14:00
59 LZS RADOSTÓW – PIAST CZERWONA WODA 2019-11-03 14:00
60 FATMA POBIEDNA – ZRYW BRATKÓW 2019-11-03 14:00

 

Kolejka 11 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

61 ZRYW BRATKÓW – GRANIT GIERAŁTÓW 2019-11-10 14:00
62 PIAST CZERWONA WODA – FATMA POBIEDNA 2019-11-10 14:00
63 PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA – LZS RADOSTÓW 2019-11-10 14:00
64 SUDETY GIEBUŁTÓW – ORZEŁ PLATERÓWKA 2019-11-10 14:00
65 ORLIKI/OLDBOYS GMINA WĘGLINIEC – LZS ZARĘBA 2019-11-10 14:00
66 ZJEDNOCZENI PORAJÓW-KOPACZÓW – ŁAZEK PISARZOWICE 2019-11-10 14:00

 

OZPN Jelenia Góra / red

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here