Złodziejska wycieczka po sklepach zakończona zatrzymaniem

3
1873

27 kobieta wraz z 22- letnim mężczyzną, oboje z powiatu lwóweckiego najbliższe 5 lat mogą spędzić za kratkami. Powód? Zostali przyłapani na kradzieży.

 

30 sierpnia 2021 roku około południa do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów w Gryfowie Śląskim. Na miejsce niezwłocznie udał się gryfowski patrol policji.

Policjanci ustalili, iż 27 kobieta wraz z 22- letnim mężczyzną z powiatu lwóweckiego dokonali kradzieży kosmetyków o wartości 1200 złotych. – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, iż jak się szybko okazało to nie jedyny wyczyn złodziejskiej pary tego dnia.

Chwilę przez zatrzymaniem odwiedzili oni jeszcze dwa inne sklepy w pobliżu, gdzie dokonali kradzieży odzieży. – dodaje policjantka.

Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła blisko 1500 złotych. Tak kobieta, jak i mężczyzna zostali zatrzymani i przewiezione do komisariatu, gdzie usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here