Płóczki Górne: Spadł z mostku do rzeki

12
3369

W czwartkowy wieczór do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o starszym mężczyźnie, który spadł z mostku do rzeki.

 

Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały trzy zastępy strażaków, w tym dwa z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP Płóczki Górne. Po dotarciu okazało się, iż starszy mężczyzna w niewyjaśnionych okolicznościach spadł z wysokości ok. 3 metrów wprost do potoku Słotwiny. Do zdarzenia doszło koło świetlicy wiejskiej.

Mężczyzna był przytomny, jednak miał ranę głowy. Strażacy wydobyli mężczyznę z wody i przekazali pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany trafił do szpitala.

12 KOMENTARZE

  1. Ludzie…czy w tych czasach nie ma już takich uczuć jak współczucie dla drugiej osoby? Hejt. Obraźliwe komentarze. Nienawiść. Straciliśmy już proste ludzkie odczucia…straszne to nasze społeczeństwo od roku 2000…

  2. Krzysztof N., nawet ten z pobliskiej gminy lubi popijać, coś w tym musi być. Ten o którym mówię już nie musi pracować. Nigdy nie stronił od kielicha, czy bimbru z wiochy.Zapije się biedaczyna…
    “masz ciało, to coś chciało ”
    Nikt za tobą nie tęskni………

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here