Złodzieje zaatakowali. Skutki nocnego rajdu

9
3535

Z informacji od mieszkańców wynika, iż dziś nad ranem okradzionych zostało kilka posesji. Na miejscu pracują technicy kryminalistyki. Może coś widziałeś?

 

 

Złodziejstwo i kradzieże są przestępstwami, które zagrażają podstawowym wartościom naszego społeczeństwa. Ich skutki wykraczają daleko poza same materialne straty. Złodziejstwo nie tylko odbiera ludziom ich własność, ale także niszczy poczucie bezpieczeństwa i zaufania w społeczeństwie.

Konsekwencje nocnego rajdu złodziei, do jakiego doszło z czwartku na piątek w Golejowie w gminie Lubomierz to nie tylko skradzione mienie, ale także liczne zniszczenia. Złodzieje zaatakowali około godziny trzeciej, czwartej nad ranem. Z dużym prawdopodobieństwem przyjechali busem. Okradli kilka domów. Ich łupem padały narzędzia, kosiarki, paliwo, ale także wyrywali tłumiki z samochodów, by wzbogacić się na katalizatorach.

 

 

Złodzieje uciekając z miejsca gubili po drodze skradziony olej napędowy, który wylewał się na drogę. Za pojazdem przez dłuższy czas byli czuć specyficzny zapach

Rano o kradzieży powiadomieni zostali lwóweccy policjanci. Na miejscu są już technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczają ślady. Ale pomoc społeczeństwa wydaje się tu być nieoceniona. Podobne dramaty mogą dotknąć każdego z nas!!! Dlatego tak ważne jest współdziałania i zwalczanie tego procederu.

Jeżeli coś widzieliście, słyszeliście w nocy, jeżeli macie informację, które mogą pomóc w odnalezieniu złodziei, jeżeli widzieliście busa lubiącego paliwo, bądź stojący gdzieś pojazd, który “pachnie” paliwem, dzwońcie do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim tel. 47 87 35 200

9 KOMENTARZE

  1. Redaktor pisze o bezpieczeństwie, a jak ma być bezpiecznie skoro na wiosce jest oświetlenie {mało tego lampy są wymienione na ledowe – niby oszczędność} które świeci za dnia a w nocy gaśnie.
    A złodzieje grasują !!!

  2. W Wojciechowie to powinni zająć się przedewszystkim sklepem, a ścislej mówiąc tymi elementami co przesiadują na murkach przy wejściu, pijani,brudni ,czasem nie ma jak przejść. No chyba że to reklama sklepu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here