Zlikwidowane kasyna w Gryfowie Śl. i Lwówku Śl.? Które będą następne?

9
456
Policja Lwówek Śląski

Wspólne działania funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim oraz Służby Celno- Skarbowej, w ciągu ostatnich dniach pozwoliły na zamknięcie na terenie powiatu lwóweckiego dwóch nielegalnie działających kasyn.

Pierwszy taki lokal został ujawniony na terenie Gryfowa Śląskiego, natomiast drugi w Lwówku Śląskim. W sumie mundurowi zatrzymali 7 urządzeń służących do gier hazardowych.

Właściciele zatrzymanych automatów do gier hazardowych muszą liczyć się teraz z karą finansową wynoszącą 100 tys. zł. za jedną maszynę oraz karą pozbawienia wolności.

Ponadto karze pieniężnej podlegają także właściciele lokali, w których prowadzone są gry na automatach.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o grach hazardowych, gry na automatach mogą być urządzane wyłącznie w kasynach posiadających odpowiednią koncesję.

 

Policja Lwówek Śląski / red.

9 KOMENTARZE

  1. W poznaniu na złotowskiej 1 pograsz oraz na górczynie, promienista giełda samochodowa obok tz biedrony w kozichglowach jest tego pełno Ratajczaka .ha ha walka z wiatrakami!!!!!!

  2. To celna robi tylko utylizację starych automatów dla tych kasyniarzy??Sprzęt wymieniony na nowy i firma dalej prosperuje jak nigdy nic.A może tak jeśli i tak nikogo nie karają żadnymi karami , to prąd w takich kasynach co nie mają właścicieli poodcinać?

  3. Z drugiej strony do tych co się cieszą ,że jakiś maszyn gdzieś tam nie znaleźli-trzeba być niezłym frajerem i idiota żeby tam grać i się ślinić ,że coś może dziś wygram.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here