Zlikwidowali nielegalne kasyno w Gryfowie Śląskim

4
1391

Policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim razem z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej z Jeleniej Góry i Wałbrzycha przeprowadzili wspólne działania, w trakcie których zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych.

 

 

16 września 2021 roku w jednym z lokali na terenie Gryfowa Śląskiego mundurowi ujawnili 3 automaty do gier hazardowych, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych.

Urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Jeleniej Góry i Wałbrzycha, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Ponadto osoba, która udostępnia lokal pod nielegalną działalność również podlega odpowiedzialności karnej.

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

4 KOMENTARZE

    • A co z lokalem hazardowym na Wojska Polskiego?. Widocznie mają dobre układy z Policją i Celnikami. Policji najlpiej wychodzi spisywanie i nakładanie mandatów na osoby przechodzące jezdnie poza pasami oraz na notorycznych pijaczków stałych bywalców Rynku gryfowskiego, którzy po przecztaniu treści mandatu zwyczajnie wyrzucają te wypociny policyjne do kosza. Tak wygląda ciężka praca Policji chroniąca porządek i bezpieczeństwo mieszkańców Gryfowa Śl.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here