Gryfów Śląski ponownie zagrał na medal

4
1104

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryfowie Śląskim wraz z grupą wspaniałych wolontariuszy wstępnie podsumował wyniki 29. Finału.

 

To był wyjątkowy Finał. Wiedzieliśmy o tym wszyscy od dawna. Koronawirus pokrzyżował wiele wspaniałych planów. Nie przeszkodziło to wolontariuszom z Gryfowa Śląskiego uzyskać znakomity wynik. To zasługa fantastycznych ludzi z gryfowskiego sztabu pod kierunkiem Pani Anny Michalkiewicz – Dyrektor M-GOK-u, zasługa wolontariuszy, zasługa wspaniałych darczyńców i wielka zasługa MIESZKAŃCÓW GMINY GRYFÓW ŚLĄSKI, którzy wrzucali pieniądze do puszek i którzy nie szczędzili grosza podczas internetowych licytacji.

Ostatecznie na ulicach Gryfowa kwestowało 8 wolontariuszy, którzy zdecydowali się w tym trudnym czasie podjąć się działania na rzecz WOŚP. Ponadto mieliśmy dwie skarbonki stacjonarne w siedzibie LIS Lokalna Inicjatywa Społeczna oraz w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim. Kwota w gryfowskiej eSkarbonce wciąż rośnie i wciąż też trwają nasze internetowe licytacje” – informuje Pani Anna Michalkiewicz.

Chwilę po godzinie 20. otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość z gryfowskiego sztabu. Wynik 29. Finału WOŚP w Gryfowie Śląskim to:

Kochani! Na godzinę 20.30 mamy:

  • 13.926,76 zł z 10 puszek papierowych (tylko 8 wolontariuszy i 2 puszki sztabowe
    6.705,00 zł w eSkarbonce wirtualnej! Przy czym aktualnie trwa szturm na gryfowską eSkarbonkę i mamy około 35 wpłat oczekujących na potwierdzenie operatora płatności. Ostateczną kwotę zaktualizujemy zaraz po rozliczeniu całej skarbonki 2 lutego.
  • 1.203,50 taką kwotę uzyskaliśmy z zakończonych dotychczas aukcji internetowych.
  • 1.668,00 tyle aktualnie mamy na trwających aukcjach internetowych. Licytacje internetowe kończą się w ciągu najbliższych 9 dni, więc kwota ta znacząco wzrośnie.

Wynik na godzinę 20:25 dnia 31 stycznia 2021 r. to:

23.503,26 zł oraz 110,13 euro; 1 korona czeska; 0,01 GBP; 17 Hrywien ukraińskich.

Nie przywiązujcie się jednak do tej kwoty. Będzie dużo wyższa. Aktualizacje i kolejne info będę podawać na bieżąco. Dzięki Gryfów! – Szef Sztabu Anna Michalkiewicz

Zobacz: Finał WOŚP 2020

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here