Zderzenie trzech aut na DK30

3
2276

Dwa fordy i peugeot brały udział w zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 30 pomiędzy Gryfowem Śląskim a Biedrzychowicami.

 

Kilka minut przed godziną 9 w środę 25 listopada 2020 roku na drodze krajowej nr 30 pomiędzy Gryfowem Śląskim a Biedrzychowicami doszło do zderzenie trzech samochodów osobowych.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają lubańscy policjanci.

Z wstępnych informacji wynika, iż na remontowanym odcinku drogi krajowej wprowadzono ruch wahadłowy. Kierujący Fordem Mondeo zatrzymał się na polecenie kierującego ruchem. Za nim zatrzymała się kierująca drugim Fordem Fiestą, jednak nadjeżdżający Peugeotem nie zdołał wyhamować i uderzył w tył Fiesty, a ta najechała na Mondeo.

Lubańska policja potwierdza, iż w zdarzeń jedna osoba została ranna. Kobietę przetransportowano do szpitala. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy jako wypadek.

3 KOMENTARZE

  1. Prosze opisać sytuajce z brakiem mozliwosci dokonania apostazji we Lwówku Śląskim… Procedura jest tak bardzo utrudniana ze wrecz niemozliwa i zawsze im czegos brakuje… Proponuje zrobic sledztwo dziennikarskie i zobaczyc n a wlasnej skorze jak to wyglada i opisac…
    Mieszkaniec

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here