Poważny wypadek w Krzewiu Wielkim

8
574
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Trzy osoby poszkodowane zostały w zderzeniu busa z osobówką. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 10. Na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Krzewie Wielkie.

Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków z jednostki ratowniczo gaśniczej z Lwówka Śląskiego oraz OSP Gryfów Śląski, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Do jednej z osób poszkodowanych zadysponowano śmigłowiec, ale po przebadaniu przez przybyłego w międzyczasie na miejsce lekarza okazało się, iż stan poszkodowanego jest na tyle dobry, że do szpitala został przewieziony ambulansem.

W zderzeniu ucierpiały trzy osoby, w tym dwie trafiły do szpitala.

Działania na miejscu zostały już zakończone. Droga jest przejezdna. Okoliczności wypadku ustalać będzie policja. Najprawdopodobniej to kierowca busa włączając się do ruchu od strony zjazdu na Lubomierz wymusił pierwszeństwo na jadącym od strony Jeleniej Góry VW.

zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę – dziękujemy
zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy
zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę – dziękujemy
zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy

8 KOMENTARZE

  1. Ok. Trzeba mieć wyobraźnię i pokorę na drodze, ale to nie oznacza, że nie może być rond. Chociażby dlatego żeby ustrzec niewinnych uczestników drogi. Jeśli komuś się nie spieszy na drodze to raczej będzie za budową ronda.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here