Zderzenie na łuku w Radoniowie

10
1729

Zakręt w Radoniowie ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawie, iż tak wiele razy w ciągu roku dochodzi tam do kolizji i wypadków. Nie inaczej było i w dniu dzisiejszym.

 

Z wstępnych informacji wynika, iż kierujący Pasatem jadąc od strony Jeleniej Góry w kierunku Gryfowa Śląskiego w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną po czym auto odbiło się i uderzyło w bok w prawidłowo jadącego z naprzeciwka samochodu osobowego marki Peugeot.

Na miejscu pracują strażacy z OSP KSRG w Lubomierzu, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego, który zajął się uskarżającą się na ból kobietą z Peugeota. Po przebadaniu kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafiła do szpitala.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie policja.

10 KOMENTARZE

  1. dokładnie dobre opony w pełni sprawne zawieszenie i spokojnie w deszczowy dzień czy z gryfowa na jelenią czy z jelniej do gryfowa można tam jechać 110-120km/h a przy suchej nawierzchni udało się 140km/h bez żadnych stresów, ale jak debile w zakręcie nie wiedzą że hamować nie można to kończy się jak kończy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here