Zbyt szybko jechał motocyklem. Pasażerka trafiła do szpitala

0
2002
zdjęcie poglądowe

Policjanci z Lwówka Śląskiego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Ocice- Rakowice Małe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem Honda, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na łuku drogi przewrócił motocykl. W wyniku zdarzenia pasażerka pojazdu trafiła do szpitala.

 

 

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku w sobotę pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Ocice- Rakowice Małe po godzinie 11:00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, mieszkaniec powiatu polkowickiego, na łuku drogi, nie dostosował prędkości, co spowodowało przewrócenie pojazdu. W zdarzeniu została poszkodowana 50-letnia pasażerka jednośladu, która z urazem kończyn została przewieziona do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy.

 

 

Apelujemy także o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pogoda sprzyja przejażdżkom rowerowym i motocyklowym. Niestety nie zawsze te podróże kończą się szczęśliwie. Pamiętajmy, że kierowcy jednośladów tak samo jak inni uczestnicy ruchu drogowego muszą stosować się do obowiązujących przepisów prawa, bo przede wszystkim od tego zależy bezpieczeństwo na drogach, a także od kultury i życzliwości wszystkich jego uczestników.

-/starszy sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here