Zbierają pieniądze na sprowadzenie z zagranicy ciała Tomka

12
21127

Nagła śmierć 37-letniego Tomka wstrząsnęła wszystkimi, którzy go znali. Mężczyzna zmarł w Holandii. Rodzina prowadzi zbiórkę pieniędzy, by móc sprowadzić jego ciało do kraju.

 

 

„Kochani, nagła śmierć 37-letniego Tomka Michalskiego, którego ziemska wędrówka, jeszcze na dobre się nie rozpoczęła. Tyle wystarczyło, aby doszczętnie zburzyć świat jego narzeczonej, rodziny i przyjaciół. Pozbawić ich skały, o którą zawsze mogli się oprzeć. Pozostawić z dziesiątkami niezrealizowanych planów i setkami pytań – tych niewypowiedzianych i tych, które dopiero nadejdą… Śmierć Tomka spowodowała wyrwę w sercach tych, którzy go kochali. Pustka po jego odejściu jest ogromna i doskwiera nie tylko najbliższej rodzinie, ale i szerokiemu gronu przyjaciół i znajomych.” – napisała pani Sylwia Birger siostra Tomka, która w celu uzbierania środków na sprowadzenie zwłok brata do kraju i możliwość pochowania go w rodzinnymi mieście założyła internetową zbiórkę na portalu pomagam.pl.

Tomek zmarł nagle będąc w Holandii. Tomek zmarł dzień po swoich 37 urodzinach. Za 5 dni miał zjechać do kraju na święta. Rodzina wskazuje, iż procedury sprowadzenia zwłok do Polski są bardzo kosztowne, tak po stronie Holenderskiej jak i po stronie Polskiej. Co więcej, to mężczyzna niestety nie był ubezpieczony ani po stronie polskiej ani holenderskiej.

 

 

„Święta Wielkanocne to czas nadziei i bliskości i miłości. Dlatego właśnie prosimy o wsparcie by zwłoki Tomka spoczęły w jego rodzinnej miejscowości Świeradów- Zdrój. Każda złotówka, każdy najmniejszy nawet gest to cegiełka, pozwalająca na pomoc narzeczonej i rodzinie w pochowaniu Tomka w rodzinnej miejscowości.” – wskazuje siostra Tomasza, która z góry dziękuje za wszelkie okazane wsparcie.

WPŁAĆ TERAZ

12 KOMENTARZE

    • Tak jak w Polsce dużo ludzi bez ubezpieczenia pracuje stało się tragedia dla rodzinny nikt nie wie gdzie nam świeczka zgaśnie kto będzie potrzebował pomocy .Nikt nikogo nie zmusza ludzie dobrej woli pomagają którzy znają życie.

  1. A dlaczego tylko łape wyciągać po kasę, rozumiem tragedia straszna ale bez przesady żeby na wszystko zbiórki robić, nie mają pieniędzy to niech kredyt wezmą albo coś sprzedadzą ( samochód , telewizor itp – bez tego można żyć

    • Nikt nie mówi że masz dać coś na zbiórkę to jest z dobrej woli kto może ten da kto życie zna ile osób na czarno pracuję nie tylko za zagranicą szkoda rodzinny jak by mieli to by nie prosili o pomoc pożyczkę w tych czasach życzę Ci powodzenia i zastanów się co masz na myśli by napisać.

      • Jeszcze im kiedyś życie kopa w dupsko zasadzi aż im się oczy otworzą i wtedy może zrozumieją i będą wołać o pomoc a my im pomożemy ,zapomnimy ze byli wredni.

  2. DON jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem na co jest zbiórka, to się nie wypowiadaj , bo takich dennych i pustych komentarzy tu nie trzeba..Twoje wypowiedzi są dnem ,nie chcesz pomagać, to wypierdalaj i się nie udzielaj cymbale..I zmień lekarza bo cie oszukuje.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here