Zatrzymani na gorącym uczynku. Czyje płyty z piaskowca?

4
2732

27.01.2020r. policjanci z Gryfowa Śląskiego zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy byli w trakcie dokonywania kradzieży elementów ogrodzenia.

 

Około godziny 17:00 dyżurny Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim otrzymał informację, iż na terenie posesji w Kłopotnicy dwaj nieznani sprawcy dokonują kradzieży ogrodzenia. Natychmiast w miejsce zdarzenia wysłano patrol policji. Jak się okazało na miejscu, sprawcami kradzieży byli 36 letni i 28 letni mieszkaniec gminy Mirsk, którzy zostali ujęci przez zgłaszającego na gorącym uczynku.

W trakcie czynności w pojeździe typu bus, który został wynajęty przez mężczyzn, ujawniono granitowe słupki, a także płyty piaskowca pochodzące z kradzieży.

Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem.

Właściciela lub osoby mające informacje do kogo mogą należeć płyty z piaskowca prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Lwówku Śląskim tel. 75-64-67-200 lub Komisariatem Policji w Gryfowie Śląskim tel. 75-78-13-515

-/ st.post. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl. /-

4 KOMENTARZE

  1. Bez sensu wogole ocb ??? Zostali zlapani na gorącym uczynku a policja szuka do kogo należą te płyty ? Nie rozumiem, nie ma właściciela więc sobie je wzięli żadna kradzież…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here