Zatrzymali podejrzanych o podpalenie i …

2
1133

Po dramacie, jaki w ubiegły weekend rozegrał się w Krzewiu Wielkim, gdzie w nocy z soboty na niedzielę spłonęły dwie stodoły nikt nie miał wątpliwości, że doszło tam do podpalenia.

 

Obecni na miejscu policjanci rozpytywali mieszkańców i szybko wytypowali podejrzanych. „Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy są podejrzewani o podpalenia, do których doszło w miniony weekend w Krzewiu Wielkim koło Gryfowa Śląskiego.” – informował w poniedziałek 21 lutego rano portal Lwówecki.info. Z ustaleń wynikało, że zatrzymani są w wieku od 20 do 38 lat. Wszyscy oni są mieszkańcami gminy Gryfów Śląski.

Jak poinformowali nas mieszkańcy, po krótkim pobycie na komendzie, po przesłuchaniach podejrzani wyszli i wrócili do domów.

Potwierdziła to w rozmowie z Lwówecki.info oficer prasowa Policji w Lwówku Śląskim, która w odpowiedzi na nasze pytania przekazała, że jeden z mężczyzn usłyszał zarzut podpalenia i wobec niego prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozory. Natomiast w stosunku do dwóch pozostałych mężczyzn trwają czynności.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here