Zapraszamy na VIII Lwówecki Zlot Motocyklowy

11
1722

Już za niespełna miesiąc Lwówek Śląski będzie gościł motocyklistów i motocyklistki z całego regionu. Setki błyszczących maszyn przejedzie ulicami miasta. Wszystko za sprawą organizowanego już po raz ósmy Lwóweckiego Zlotu Motocyklowego.

 

Organizatorem zlotu jest Stowarzyszenie Leopolis Bikers. Kolejna edycja jednej z największych w regionie imprez motocyklowych rozpocznie się w piątek 2 lipca 2021 roku w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego – tuż nad zalewem rakowickim i potrwa do niedzieli.

W programie:

11 KOMENTARZE

  1. Bogdan :co oznacza wg Ciebie “kościelny klub”. A poza tym czy to jakaś ujma. Nie chcesz? Nie przyjeżdżaj,lub pojedź do “prawdziwych motocyklistów”

  2. Pewnie byłby “polot” jakbyś wszystko za darmo dostał i jeszcze podziękowania za przybycie.Zrob coś ciekawego a chętnie przyjedziemy “pokrytykować”. Słabe to jest.

    • Oj pan organizator się unosi nie wolno tak proszę pana. Każdy ma swoje zdanie zwłaszcza jeśli jeździ po zlotach motocyklowych, z ciekawości zerknołem na wasz profil i jakoś nie widać tam nic poza jeżdżeniem w koło Lwówka..Zorganizować imprezę to nie wszystko. A propo obecny teren wygląda strasznie z kąd wiem pracuje naprzeciw. Pogody życzę

  3. Polot był jak nigdzie indziej zlotów nie było a ten i tak się odbył mimo pandemia.. Lecz w tym roku są inne zloty więc frenkfencja pewnie będzie znikoma. Więc mieszkańcy nie panikujcie będzie spokój

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here