Myśleli, że uda im się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości

1
1291

Tylko w miniony piątek lwóweccy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn, którym wydawało się, że są niewidzialni.

 

W piątek 25 listopada 2022 roku Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim przeprowadzili na terenie powiatu akcję “Poszukiwany”. Ta ma na celu zatrzymanie jak największej ilości osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Akcja każdorazowo poprzedzona jest kilkudniowym rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać.

Tylko w piątek policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn.

„Policjanci z powiatu lwóweckiego zatrzymali 3 osoby. 30- letniego mieszkańca Mirska, poszukiwanego celem odbycia kary ponad 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu. 28- letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności, również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości z tym, że w okresie recydywy. Trzecią osobą był 32- letni mieszkaniec gminy Lwówek Śląski poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.” – wyjaśnia st. sierż. Olga Łukaszewicz oficer prasowa lwóweckiej policji.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here