Podziękowanie dla gryfowskich policjantów

2
952

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim małżeństwo z gminy Lubomierz złożyło podziękowanie, skierowane do policjanta służby kryminalnej oraz dzielnicowego za szybkie ujęcie sprawcy kradzieży z włamaniem i odzyskanie skradzionego mienia.

 

„Dziękujemy za poświęcony czas, sumienność i profesjonalizm w prowadzeniu sprawy. Dzięki temu nasze rzeczy wróciły z powrotem do nas.” Takie słowa podziękowania wpłynęły od małżeństwa z gminy Lubomierz na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim podkom. Remigiusza Mirka, za szybką i skuteczną pracę policjanta służby kryminalnej i dzielnicowego.

Małżeństwo zamieszkujące jedną z miejscowości na terenie gminy Lubomierz wyraziło wdzięczność za szybkie zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem do rodzinnego domu oraz odzyskanie skradzionego mienia. W pisemnym podziękowaniu państwo życzą Komendantowi oraz podległym funkcjonariuszom wytrwałości w realizacji codziennych zadań, wielu zawodowych sukcesów oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań jak najwięcej takich profesjonalistów w swoich szeregach.

Niewątpliwie słowa uznania za dobrze wykonany obowiązek służbowy dla każdego z funkcjonariuszy są bardzo miłe, dają jeszcze większą motywacją i nadają sens codziennej służbie jaką pełnią.

-/sierżant Olga Łukaszewicz, KPP w Lwówku Śląskim/-

2 KOMENTARZE

  1. Ja za swoja dobrą pracę dostaje wynagrodzenie w postaci wypłaty raz w miesiącu.Mysle że to pismo zamieszczone tu jest zbędne….
    Wystarczy że funkcjonariusze zostawia to dla siebie

  2. To że ciebie nikt w życiu nie pochwalił, to jest problem który wypłynął obecnie w twoim poście.
    Myślę że jest czas na nagany i pochwały. Jak ktoś dobrze wykonał swoją pracę to chyba dobrze że został pochwalony. Pochwała działa zazwyczaj motywująco.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here