Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w Szkole w Rakowicach Wielkich

0
566

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie ZSET serdecznie zapraszają uczniów klas ósmych wraz z opiekunami na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w sobotę, 29 maja 2021 r. w godz. 9:00-13:00.

 

Dzień otwarty w Rakowicach to doskonała okazja do poznania i zwiedzenia naszej placówki. Zobacz atrakcyjną szkołę z: bardzo nowoczesnymi pracowniami, licznymi obiektami sportowymi, dużym internatem, ciekawymi terenami rekreacyjno- wypoczynkowymi … .

Warto bezpośrednio u nas uzyskać informacje o wyjątkowej szkole, kierunkach kształcenia, spotkać się z uczniami, nauczycielami, oraz zwiedzić największą szkołę Powiatu Lwóweckiego.

Rodzicu – najlepsza szkoła dla Twojego dziecka to nie zawsze ta, do której sam chodziłeś. Mimo, że masz z nią jak najlepsze wspomnienia, to na przestrzeni lat wiele mogło się zmienić, zarówno na plus, jak i na minus. Dobra szkoła dla dziecka to także niekoniecznie ta, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania. Często dłuższa droga do szkoły może wiązać się z większymi korzyściami dla rozwoju ucznia. Kryterium odległości szkoły od miejsca zamieszkania nie powinno być więc stawiane na pierwszym miejscu. Szkoła powinna być wybrana świadomie, a nie na zasadzie kierowania się aktualną modą na daną placówkę.

Uczymy i wychowujemy z pasją. Dlatego przybądź, zobacz i oceń.

Wewnątrz obiektów zachowujemy przepisy sanitarne związane z pandemią COVID 19.

POZNAJ SZKOŁĘ W RAKOWICACH WIELKICH

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here