Zapraszamy na debatę kandydatów wszystkich komitetów startujących w wyborach do Europarlamentu.

4
145

Wstępnie otrzymaliśmy informację, że przybędą wszystkie startujące komitety. Nazwiska kandydatów zostaną opublikowane przed samym wydarzeniem.

Miejsce: sień lwóweckiego ratusza, parter, Plac Wolności 1, wejście od LOTTO

 

Czwartek, 23 maja 2019 o 17:00 – 19:00

 

Program:
Każdy z kandydatów będzie miał możliwość przedstawienia się, w wylosowanej kolejności zaprezentowania programu wyborczego komitetu, a następnie rozpoczną się pytania między kandydatami.

Transmisja LIVE na Facebooku: Dawid Kobiałka, Przewodniczący Rady Miejskiej, Lwówecka Prawica oraz na Facebookowym profilu stronie Lwówecki.info.

 

Dziękujemy za wsparcie firmie z materiałami biurowymi oraz usługami poligraficznymi: Top-Biuro oraz Pani Burmistrz GiM Lwówek Śląski za udostępnienie ratusza.

Zaproszone komitety:
Lista nr 1 – KWW Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy
Lista nr 2 – KW Wiosna Roberta Biedronia
Lista nr 3 – KWW Koalicja Europejska PO, PSL, SLD, .N, ZIELONI
Lista nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 5 – KKW Lewica Razem: Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej
Lista nr 6 – KWW Kukiz’15

 

Organizator oraz konferansjer: Dawid Kobiałka

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo mnie ciekawi czy będzie ten pan na tym spotkaniu co w tamtym roku przed wyborami samorządowymi właśnie na przeciw ratusza na samochodzie przez kilka dni wywieszał plakat o jakoś takiej treści “…gdyby w poprzedniej radzie było kilku radnych o naszych poglądach to za wodę płaciłbyś o połowę mniej …”.Wartałoby zapytać tego “mądrego” pana jeżeli będzie jak chciałby to zrobić w poprzednie radzie jak chce to zrobić w obecnej radzie bo może został wybrany i czy wie ile teraz kosztuje woda i czy kubik wody jest zależny od poglądów.Może ten pan tam będzie to warto o to zapytać.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here