Zapraszamy na 3 urodziny żłobka w Gryfowie Śląskim

0
401
(fot.: pixabay)

Dyrektor wraz z Pracownikami i Radą Rodziców Żłobka Miejskiego „Bajkowa Kraina” w Gryfowie Śląskim serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu plenerowym „3 urodziny działalności żłobka w Gryfowie Śląskim mamy, więc festyn rodzinny urządzamy” w dniu 11 czerwca 2022r. (sobota) w godz. 15:00-19:00 w siedzibie żłobka przy ul. Floriańskiej 23 w Gryfowie Śląskim.

 

W związku z rozpoczęciem działalności żłobka we wrześniu 2019 i niestety ogłoszeniem pandemii COVID w marcu 2020 jest to nasza pierwsza impreza tego typu w żłobku, ale pragniemy, aby stała się cykliczną wpisaną na stałe w kalendarz imprez plenerowych w Gminie Gryfów Śląski.

Festyn z okazji III rocznicy działalności jedynego żłobka w Gminie Gryfów oraz z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca został objęty Honorowym Patronatem: I Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych, Starosty Powiatu Lwóweckiego, Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski. Medialny Patronat nad wydarzeniem objęła Telewizja DAMI Jelenia Góra, portal informacyjny „Lwówecki.info”, dwutygodnik „Ziemia Lubańska”, miesięcznik „Kurier Gryfowski”.

Planujemy podczas wydarzenia zorganizować wiele atrakcji dla małych i dużych uczestników m.in. strefę animacji m.in. malowanie buziek, mega bańki mydlane, dmuchane urządzenia zabawowe, zagrodę „Alpaki z Proszówki”, pokazy strażackie OSP Proszówka, występy artystyczne zaproszonych do współpracy dzieci z naszych gminnych szkół i przedszkoli oraz pyszną strefę gastronomiczną przygotowaną przez pracowników żłobkowej kuchni. Gwiazdą festynu będzie Zespół „Maskotki” twórcy dziecięcego hitu „Ja gram na gitarze” oraz klaun Rufi – Rafi w spektaklu cyrkowym.

Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Gryfów Śląski w ramach realizacji Inicjatywy Lokalnej 2022.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here