Zapraszamy do rozpoczęcia nauki w ZSOiZ w Lwówku Śląskim

0
611
ZSOiZ Lwówek Śląski
ZSOiZ Lwówek Śląski

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim informuje, że prowadzony jest nabór uzupełniający do klas pierwszych Technikum kształcących w zawodach:

 

  • technik ekonomista
  • technik handlowiec

Jeżeli interesuje Cię szeroko pojęta ekonomia. Swoją przyszłość zawodową wiążesz z bankowością, finansami czy rachunkowością – to zawód technika ekonomisty jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Decydując się na wybór naszej szkoły, gwarantujemy Ci rzetelne przygotowanie do egzaminów zawodowych z zakresu kwalifikacji: EKA.04. Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej oraz EKA.05. Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych. To właśnie one umożliwią Ci uzyskanie tytułu technika ekonomisty.

Szerzej o tym kierunku kształcenia opowiadają nasi uczniowie

Jeśli jednak praca biurowa nie jest tym, co szczególnie Cię interesuje, lubisz kontakt z ludzkimi i czujesz, że odnajdziesz się w działalności handlowej – wybierz zawód technik handlowiec. W naszej szkole posiadamy długoletnie doświadczenie w kształceniu handlowców. Dość wspomnieć, że w czasie ostatnie sesji, egzaminy zawodowe z zakresu HAN.01. Prowadzenie sprzedaży oraz HAN.02. Prowadzenie działań handlowych, zdali wszyscy nasi uczniowie. Wybierając naszą szkołę masz pewność, że fachowo przygotujemy Cię do pracy w charakterze handlowca.

O perspektywach zawodowych związanych z technikiem handlowcem usłyszysz od naszych uczniów:

Jeżeli chcesz uzyskać bliższe informacje na temat dodatkowego naboru, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej (https://zsoizlwowek.pl/), gdzie w zakładce „rekrutacja”, odnajdziesz wszystkie niezbędne informacje

-/ZSOiZ Lwówek Śl./-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here