Zapraszamy do Lwówka Śląskiego na Piłkarski Dzień Dziecka.

3
751

Moc atrakcji nie tylko dla najmłodszych przygotowali organizatorzy: LKS Czarni Lwówek Śląski z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

 

 

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na całym świecie. Jej niezaprzeczalne piękno i emocje, jakie niesie ze sobą, przyciągają zarówno młodych, jak i starszych fanów. W propagowaniu tej dyscypliny oraz promowaniu wartości takich jak fair play, współpraca zespołowa i zdrowy styl życia istotną rolę odgrywają Kluby sportowe. To dzięki działaczom tych Klubów, ich zaangażowaniu i pasji młodzi ludzie mogą się integrować, spędzać czas na świeżym powietrzu i rozwijać swoje zainteresowania.

Trenujący dzieci i młodzież działacze dobrze wiedzą, że w Klubie najważniejsza jest dobra atmosfera, współpraca, zgranie, wzajemne zaufanie i … dobra zabawa. Dlatego dobre Kluby stawiają na różnego rodzaju formy integracji. Świętowane są urodziny zawodników, organizowane festyny, czy ogniska. Jednym z takich ważniejszych w roku dni dla wszystkich, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą jest Dzień Dziecka, z okazji którego organizowane są różnego rodzaju atrakcje.

Z wyjątkową ofertą dla dzieci i młodzieży – nie tylko klubowiczów – wyszedł Lwówecki Klub Sportowy Czarni, którego działacze postanowiły zorganizować „Piłkarski Dzień Dziecka”.

Wydarzenie ma na celu zapewnienie dzieciom nie tylko okazji do gry w piłkę nożną, ale także do zabawy, integracji i zdrowej rywalizacji. W ramach tego wydarzenia władze Czarnych Lwówek Śląski planują konkursy i zabawy piłkarskie. Do dyspozycji dzieci będą także dmuchańce, czy możliwość udziału w bitwie na balony wodne. Dla wszystkich gości loteria fantowa, grill i dobra zabawa, którą poprowadzi DJ LooK.

Organizacje wydarzenia wsparły: Kopania Nowy Ląd w Niwnicach oraz sieć sklepów Netto. Patronat medialny Lwówecki.info.

Do zobaczenia już 4 czerwca 2023 roku na stadionie w Lwówku Śląskim. Początek wydarzenia o godzinie 12:00.

3 KOMENTARZE

    • Na czym? Jak już to na badmintonie. Poczytaj sobie 🙂

      Poprawna pisownia to badminton. Słowo przywędrowało do polszczyzny z języka angielskiego, a pochodzi ono od nazwy rezydencji wiejskiej Badminton House w południowej Anglii.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here