Zaparkował tuż przed drzwiami marketu

10
2589
zdjęcie nadesłane przez czytelnika - dziękujemy

Wyjątkową fantazją i brakiem szacunku dla innych wykazał się kierowca Skody, który zaparkował swoje auto tuż przy samych drzwiach marketu.

 

To nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki przypadek, kiedy to kierowcy, którzy chcą zrobić zakupy w markecie ustawiają auta niemal w drzwiach wejściowych do sklepu. Do jednego z takich zdarzeń doszło w Lwówku Śląskim przy ulicy Jaśkiewicza.

O sprawie poinformował nas czytelnik, który wskazał, że na parkingu wcale nie brakowało wolnych miejsc, niemniej kierowca Skody ustawił swoje auto tuż przed drzwiami. Wskazuje on także, iż z takimi sytuacjami spotyka się coraz częściej i parkowanie „w drzwiach” zaczyna w Lwówku Śląskim być standardem.

„Fajnie by było uświadomić ludzi, że jednak warto trzymać się pewnych norm” – zwraca się z apelem czytelnik Lwówecki.info.

Oczywiście dołączamy się do tego apelu. I wcale nie chodzi o łamanie prawa, a o zwykły szacunek do innych klientów, do sąsiadów, z którymi spotykamy się na co dzień.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika – dziękujemy
zdjęcie nadesłane przez czytelnika – dziękujemy

10 KOMENTARZE

  1. Przypomina mi się współwłaścicielka pewnego warsztatu samochodowego która czasem staje swoim autem tuż przy wejściu do Biedronki nawet jak wokoło jest 50 miejsc wolnych haha

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here