Zaginęła 39- letnia Magdalena

64
14977

Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania zaginionej Magdaleny. Udostępniony został wizerunek zaginionej. Mundurowi zwracaj się z prośbą do wszystkich osób posiadających informację o miejscu pobytu zaginionej o pilny kontakt.

 

Jeleniogórscy policjanci poszukują 39-letniej Magdaleny. Kobieta 6 lipca br.około godziny 12.00 wyszła z domu.

Ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, średniej długości. Ubrana była najprawdopodobniej w czarną koszulkę, czarny sweter, czarne leginsy i białe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Jeleniej Górze, tel.47 87 310 64 lub z dyżurnym KMP w Jeleniej Górze, tel.47 87 312 40.. 

Aktualizacja

Jak w niedzielę przed południem poinformowała jeleniogórska policja,  poszukiwania kobiety zostały zakończone. Zaginiona została w nocy odnaleziona cała i zdrowa. Policja dziękuję wszystkim za pomoc.

64 KOMENTARZE

 1. Ludzie Wy jesteście tak chorzy że to szok.
  Co Was jej romanse obchodzą.
  Zazdrościcie???
  Najlepiej zaszczuć człowieka.
  A Lubomierz tak, tak no święte miasteczko.
  Same mordy fałszywe,a w pierwszej ławce w kościele w którym też wiecznie jakieś popy się odstawiają.
  Zajmijcie się własnym sumieniem ,a nie grzebiecie w innych

 2. Wszyscy wiedzą i wszystko widza, ale jak to kilka godzin po wyjściu i już jej szukają? Może świetnie się bawi dziewczyna na festynie albo ma po prostu kolejny sezon, więc wróci z podkulonym ogonem do dzieci i męża.

 3. Wiecie, że to co piszecie jest obrzydliwe, bo nie macie odwagi podpisać się. Ważne, żeby się znalazła, skoro policja postanowiła to po kilku godzinach nagłośnić, znaczy, że były jakieś okolicznosci, które uznano za ważne. Lubomierz to stan umysłu, każdy w kościółku głową wali, a później tylko obgaduje i źle życzy innym. Może ona święta nie jest, ale Wy jesteście zwyczajnie obrzydliwe. Jeszcze udajecie, że dzieci wam szkoda, a prawda jest taka, że jedyna rozrywka w Waszych marnych życiach jest śledzenie problemów innych i cieszenie się nimi. Szkoda Wam dzieci, to dajcie im w spokoju poukładać własne życie.

  • Do Mati po co wchodzisz czytasz bronisz jej to taka sama jestes widocznie koleżanko.. Też rozbijasz małżeństwa prawie.. Też romansujesz z żonatymi mając rodzinę męża.. To co dobry przykład ona dawała Ci… Kogo ty bronisz co

   • Kiedyś ludzie mieli pregierze i możliwość rzucania pomidorami, lub oplucia. Dziś tego nie mamy, nie dlatego, że sami świeci, a dlatego, że wiemy, że takie traktowanie jest gorsze niż przewinienia “winnych”. Niektórym te rozrywki zastąpił internet, zamiast pomidorem, rzucają słowem… taka mentalność. Tu nikt nie robi z niej świętej, nikt nie tłumaczy i nie broni.
    Niektórzy, pokazują tym rzucającym kamieniami, że nie są lepsi. Ona ma swoje winy, może ponieść za to konsekwencje, ale nie tłum z pomidorami jest od tego. Zajmijcie się własnym życiem.

 4. Ta zaściankowość i zawiść ludzka jest obrzydliwa, tym, którzy szybciej piszą i mówią niż myślą życzę aby ich karma dopadła, jakby każdy pilnował swojego podwórka i nie wpierdalał się w cudze życia byłoby pięknie! Bez pozdrowień dla pi*** internetowych

 5. Pani Magda sławna nie tylko w województwie.. W pracy też nie była a wszyscy stawiali kto jak kto ale ona przyjdzie jeszcze z głową do góry bo wstydu nie ma.. Wcześniej śmiała się i drwiła z innych w urzędzie a co robiła.. Wdyd dla urzędu taka wizytówka po wyborach powinni ją zwolnić.. Burmistrz nowy niech wyciągnie wnioski ona tam nie powinna wrócić we wszystkim urzędach na językach jest Lubomierz..

 6. Jakie tu obrończynie jej świat się przewraca bronić kogo kobiety, która pcha się butami w obce małżeństwo mając rodzinę male dzieci.. Brawo jesteście takie same.. Bronić zło..szok gzie tu logika…dzisiaj burmistrz a później kto będzie…

 7. Ludzie zastanówcie się co wy piszecie !!!Nikt nie jest święty każdya za uszami ma acteraz litanię na lwoweckim info po co ?Pisze do wszystkich komentujących spotkajcie się razem I pogadajcie w cztery oczy zobaczymy czy będziecie tacy wylewni rozgadani !!!Zenada gorzej jak dzieci !!!

 8. Szczerze dziwię się że ta Pani Magda tam pracuje chyba po tym wszystkim co,zrobiła nie będzie sekretarką bo to wstyd dla urzędu będzie.. Opinia na cały powiat.. Nowy burmistrz wyciągnie wnioski i może przejrzy na oczy.. Teezz gwiazda pociągnie chorobowe wróci haha z podwojoną siła. Chyba najslawniejsza sekretarka w powiecie.. Dobra promocja Lubomierza. Ktoś pisał, że ona ładna.. Ps z . której strony..rządziła całym urządem gwiazda już nie będzie błyszczeć..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here