Zablokowana droga krajowa przed Pasiecznikiem

7
4675

Po zderzeniu dwóch busów i samochodu ciężarowego droga krajowa nr 30 została całkowicie zamknięta dla ruchu. Policjanci sugerują podróż objazdami.

 

 

Około godziny 10. w poniedziałek 17 kwietnia 2023 roku na drodze krajowej nr 30, przy wyjeździe z Pasiecznika w kierunku Jeleniej Góry doszło do zderzenia dwóch busów i samochodu ciężarowego.

Na miejscu pracują służby. O godzinie 11:20 droga nadal była całkowicie zablokowana. Kierowcy stoją w olbrzymich korkach. Policjanci sugerują podróż objazdami.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierujący pojazdem marki Renault jadąc w kierunku Jeleniej Góry najechał na tył pojazdu marki Fiat, który z kolei uderzył w przyczepę pojazdu ciężarowego. 48-letni kierowca fiata chciał skręcić w lewo. Do szpitala został przewieziony kierujący pojazdem marki Fiat. Obecnie czekamy na informację, co do odniesionych przez niego obrażeń. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze co najmniej godzinę. – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

AKTUALIZACJA

droga jest już przejezdna

7 KOMENTARZE

  1. Wiem jak wyglądają bo tu mieszkam. Prawda jest taka że zagrożeniem to są mieszkańcy którzy jeżdżą jak idioci lub chodzą jak święte krowy bo na wsi nie obowiązują ich przepisy ruchu drogowego. Zdażył się wypadek i raz na 10lat przez Maciejowiec przejechało więcej aut a ty sapiesz jakby to się działo nagminnie.

    • Zgadzam się.. a zwłaszcza dzieci bawiące się na środku ulicy albo jeżdżące na rowerach.. a rodzicie mają w czterech literach.. Ten sklep to też jakieś skaranie.. Tak stają ze przejechać nie idzie .. a świry na crossach albo w ciągnikach?? Juz calkiem przesada.. A tu problem bo ciężarowi jechały.. sądząc po ich gabarytach i waskiej drodze nie mogli jechać więcej niż 40..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here