Z pracą żegna się Pan Tadeusz Szpunar

0
1806

Z dniem 29 lipca 2020 roku, po wielu latach pracy w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim, na zasłużoną emeryturę przeszedł Pan Tadeusz Szpunar, Naczelnik Wydziału Komunikacji i Dróg Powiatowych.

 

Swoją funkcję w Starostwie Powiatowym objął w lipcu 1999 roku. Jednak początki pracy Pana Naczelnika Szpunara, związanej z szeroko pojętą komunikacją, sięgają początku 1988 roku, gdy został inspektorem do spraw komunikacji w Urzędzie Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Z 32-letnim doświadczeniem zawodowym Pan Naczelnik dał się poznać jako rzetelna, odpowiedzialna i przygotowana merytorycznie osoba. Stworzył i sprawnie zarządzał zespołem pracowników, którzy każdego dnia z powodzeniem obsługują dziesiątki interesantów Powiatu Lwóweckiego.

Również pozytywnie postawę Pana Naczelnika Szpunara ocenia Starosta Lwówecki Daniel Koko:

Pan Tadeusz od lat bardzo dobrze odnajdował się w roli Naczelnika Wydziału Komunikacji i Dróg Powiatowych. Myślę, że swoją postawą dawał przykład pracownikom Wydziału, którzy zbierali i nadal zbierają cenne doświadczenie w pełnionych przez siebie funkcjach. O Naczelniku Szpunarze mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Zawsze przygotowany do pracy, z odpowiednim podejściem do drugiego człowieka. Umiał zorganizować sobie drużynę pracowników, co przekładało i nadal przekłada się na sprawne załatwianie spraw w Wydziale. Panu Naczelnikowi życzę, aby czas emerytury był dla niego chwilą spokoju, odpoczynku od codziennych zawodowych obowiązków, aby znalazł czas na zajęcia, na które zawsze brakowało kilku chwil. Jednocześnie w imieniu swoim, pracowników Starostwa, ale przede wszystkim w imieniu mieszkańców Powiatu Lwóweckiego, dziękuję Panu Naczelnikowi za wkład w rozwój naszej Małej Ojczyzny, za to, że zawsze mogliśmy na niego liczyć i życzę jak najwięcej pomyślności na zasłużonej emeryturze

 

-/ Powiat Lwówecki /-