Wypożycz 9-osobowego busa i odkryj w sobie podróżnika

0
19360

Marzą Ci się wakacje z rodziną, przyjaciółmi? Planujesz wycieczkę w większej grupie? Potrzebujesz dowieźć gości np. na wesele? A może szukasz transportu dla swoich pracowników na służbowy wyjazd? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję. Wynajmij komfortowego busa i ciesz się z podróży.

Wypożyczalnia busów „Kamil” oferuje busy o podwyższonym standardzie. Wygoda, jakość oraz bezpieczeństwo, to właśnie to, co oferuje gryfowska firma. Wszystkie pojazdy są na bieżąco sprawdzane, aby Klientowi w podróży towarzyszyła pewność, że jedzie pojazdem przede wszystkim sprawnym. Wynajem to także wysoki komfort podróżowania. Busy wyposażone są w klimatyzację. Pojazdy są czyste z pachnącymi wnętrzami. W przypadku jakichkolwiek niespodzianek na trasie masz pełne ubezpieczenie.

Wynajem busów w firmie „Kamil” umożliwia wygodne podróżowanie kierowcy wraz z nawet ośmioma pasażerami. Zgodnie z prawem minibusy, jakie oferuje wypożyczalnia może prowadzić osoba, która ma prawo jazdy kategorii B.

Zastanawiasz się? Chcesz wiedzieć, dlaczego ceny w wypożyczalni “Kamil” są tak niskie? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły – 663 405 705

“A.S.” – Wypożyczalnia busów “Kamil”