Zostań sponsorem lwóweckiego paralotniarza

0
180
Paweł Ziółkowski
Paweł Ziółkowski
PARALOTNIARSTWO swobodne, czyli latanie bez napędu jest jego wielką pasją. Mowa o Panu Pawle Ziółkowskim z Płóczek Górnych koło Lwówka Śląskiego, którego duch rywalizacji motywuje do udziału w zawodach, lecz nie pozwalają mu na to finanse. Sprzęt jaki posiada na dzień dzisiejszy nie nadaje się do takich startów. Stąd też inicjatywa poszukiwania sponsorów i publicznej zbiórki.

Paralotniarstwo jest wspaniałym sportem, lecz także kosztownym – mówi Pan Paweł, który od kilku lat jest zapalonym paralotniarzem. Swoje wyprawy dokumentuje na kanale YouTube (11,8 tyś. wyświetleń / rok), Facebook-u, stronie www. W ubiegłym roku o swoich zainteresowaniach opowiedział czytelnikom Lwówecki.info w ramach cyklu Moja Pasja. Już wówczas mówił o chęci startu w zawodach, o potrzebie sprawdzenia się i dalszego rozwoju. Niestety, budżet jakim dysponuje nie pozwala mu na realizację marzeń i wyznaczonych celów.

Jako „samotny, podniebny żeglarz” nie może liczyć na dotacje z urzędów, dlatego nadzieja jest tylko w Was. Nie każdy może latać, nie każdy ma na tyle odwagi, ale z pewnością większość z nas podziwia tych podniebnych żeglarzy. Teraz każdy może pomóc chłopakowi z sąsiedztwa rozwijać umiejętności i każdy może być współautorem jego sukcesów. Wystarczy drobny gest, dowolna wpłata na stronie  https://zrzutka.pl/s29cng

Pan Paweł z chęcią wejdzie także we współpracę z lokalnymi firmami, które z przyjemnością będzie reklamował. – Z miłą chęcią każdego sponsora umieszczę także na koszulce i kombinezonie – mówi paralotniarz. W tych działaniach Pan Paweł jak i jego sponsorzy mogą liczyć na wsparcie Lwówecki.info.

WPŁAĆ
Paweł Ziółkowski o sobie: Na co dzień pracuję jako serwisant w jednej z lwóweckich firm. Jestem także strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Płóczkach Górnych. Moją pasją jest paralotniarstwo. Od 2015 roku wykonałem ponad 100 lotów i spędziłem w powietrzu wiele godzin. Latam na sprzęcie z 2008 roku. Moje skrzydło daje sobie w powietrzu jeszcze radę, lecz aby rozwijać swoje umiejętności,  brać udział w zawodach potrzebuje zdecydowanie nowszego sprzętu. Więcej o Panu Pawle i jego pasji możecie Państwo przeczytać >> tutaj <<

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here