Wypadł z drogi. Zatrzymał się na boku.

4
2276
zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Lwóweccy policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i przygotowaniu swojego pojazdu do panującej pogody, zwłaszcza, że w ostatnich dniach zima zawitała na drogi powiatu lwóweckiego. Zwracają uwagę, iż zima to szczególnie trudny okres dla kierowców, opady śniegu i niskie temperatury powodują, że nawierzchnia jest śliska, a to wymaga od nas większej wyobraźni oraz ostrożności. Mundurowi apelują odpowiednie przygotowanie samochodu do trudnych warunków drogowych.

 

Kilka minut przed godziną 10 w środę, 8 grudnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej 297 pomiędzy Brunowem a Żerkowicami. Ze zgłoszenia wynikało, iż kierujący opuścił pojazd o własnych siłach i nie potrzebuje pomocy medycznej.

Jak informują nas czytelnicy, na łuku drogi kierujący samochodem osobowym najprawdopodobniej marki Toyota Yaris stracił panowanie nad autem i to wypadło z drogi i zatrzymało się na boku na przydrożnym polu.

zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy

Policja potwierdza, iż natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce udał się patrol policji. Jednak po przybyciu mundurowi nie zastali już ani samochodu, ani kierowcy, ani zgłaszającego.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here