Wypadek w Krzewiu Wielkim

6
595

To kolejny wypadek, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogami do Proszówki i do Radoniowa. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych – VW New Beetle z BMW dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 19. w sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Na miejscu pracowali strażacy z JRG Lwówek Śląski, OSP Lubomierz i OSP Gryfów Śląski oraz policja i pogotowie.

6 KOMENTARZE

  1. Moze wladze pomysla wkoncu o przebudowie drogi, a moze tak jakies rondo usypac tylko nie takie jak w Gryfowie fajne maja przy wjezdzie do Boleslawca i sie sprawdzaja bezpiecznie przynajmniej jest.

  2. Niektórzy mówią, że trzeba zdjąć nogę z gazu, że brawura..No ok. zgadzam się, tylko dlaczego mają cierpieć niewinne osoby, które jeżdżą prawidłowo?
    Tam konieczne jest rondo, po to, by inni mogli czuć się bezpiecznie i nie tracić zdrowia.

  3. Same ryjce jesteście i anty kierowcy to jest normalne skrzyżowanie tylko barany jadące z kierunku Mirska lub Radoniowa nie potrafią ustąpic miejsca , ponadto kierunki z Jeleniej i Gryfowa pasy tez są rozdzielone i nie widzę problemu no ale jak się kupiło prawo jazdy lub nie potrafi jeździć to będzie się mówiło że zła organizacja ruch to samo dotyczy sie odcinka Radoniow jelenia fora slynny zakret gdzie jada za szybko i wypadają z drogi.

  4. Popieram poprzednika wystarczy myśleć przed wjazdem na skrzyżowanie może chociaż zamontować ŻÓŁTE światło błyskowe to też daje do myślenia tym niemyślącym i zwolnią

  5. Polecam poszkodowanym, którzy w wyniku wypadku doznali obrażeń ciała, skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert/, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here