Wygłodniali złodzieje znów zaatakowali

1
2434

Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży. – tłumaczy policja.

 

Kilka dni temu doszło do kolejnej w ostatnim czasie zuchwałej kradzieży. Tym razem złodziej, albo złodzieje wypchnęli okienko przez które weszli do piwnicy jednego z domów na terenie gminy Wleń. Poszkodowani mieszkańcy o kradzieży dowiedzieli się dopiero rankiem i niezwłocznie wezwali policję:

„Na miejscu ustalono, że w nocy 26/27 lutego br. nieznany sprawca/y z otwartej piwnicy dokonał/li kradzieży” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Jak wiemy, to nie pierwszy raz kiedy złodzieje pojawili się w tej miejscowości, ani na tej posesji. Jednak tym razem przemawiał przez nich wyjątkowy głód:

Policjantka tłumaczy nam, iż sprawca, albo sprawcy dokonali kradzieży: słoików z przetworami oraz ziemniaków. Łącznie z półek spiżarni zginęło kilkadziesiąt słoików z różną zawartością, od ogórków, papryk, po kompoty z owoców oraz niecałe pół metra ziemniaków.

„Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży”. – wyjaśniała na kilka dni temu sierż. Olga Łukaszewicz.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here